Nejvýhodnější mikropůjčka je ta od Kamali. Jaké další jí šlapou na paty?

Portál Finparáda pravidelně připravuje žebříčky nejlepších finančních produktů. Jinak tomu nebylo ani v říjnu, kdy si server posvítil na mikropůjčky. Pokud o nějaké krátkodobé malé půjčce uvažujete, pak vám přinášíme tipy na pět nejlepších z nich.

V TOP 5 nejlepších mikropůjček se umístily nebankovní společnosti, které mají mnoho společného. Nabízí:

  • nejnižší poplatky za půjčku,
  • obdobné smluvní pokuty,
  • první půjčku zdarma,
  • půjčky v řádech tisíců až desetitisíců.

Půjčka Kamali od Kamali

Favoritem mezi mikropůjčkami byla a stále je půjčka Kamali. Jste-li novým klientem, pak je pro vás první půjčka zdarma. U dalších půjček si zaplatíte za každou půjčenou tisícovku 33 Kč. Klienti mohou využít i možnosti odložení splátky o 30 dní. Za každou půjčenou tisícikorunu zaplatí 49Kč poplatek, nutnou podmínkou ale je, aby klient zaplatil alespoň 10 % z jistiny.

Pokud zrovna nemáte daný měsíc na zaplacení ani 10 %, můžete využít „korunového odkladu.“ Splatíte pouze 1 Kč a získáte možnost odložit si splátku o 30 dní. Za tuto službu zaplatíte 79 Kč za každých 1 000 Kč. S Kamali si lze půjčit:

  • od 1 000 Kč do 15 000 Kč,
  • s dobou splatnosti až 30 dní.

Amigoz půjčka od BB Finance

Druhé místo obsadila společnost BB Finance Czech s půjčkou Amigoz. Tu lze získat se splatností až 12 měsíců, o době splatnosti ale rozhoduje výše půjčky.

  • 1 000 Kč až 9 999 Kč s dobou splatnosti až 3 měsíce,
  • 10 000 Kč až 24 999 Kč s dobou splatnosti až 6 měsíců,
  • 25 000 Kč až 45 000 Kč s dobou splatnosti až 12 měsíců.

Pokud se dostanete do prodlení, pak počítejte s upomínkou, ta zaslaná e-mailem vyjde na 50 Kč, SMS upomínka stojí 40 Kč a za telefonní upomínku si BB Finance účtuje 70 Kč.

Zaplo půjčka od Zaplo

Bronzovou příčku obsadila společnost Zaplo. Zaplo půjčku lze získat od 1 000 Kč do 30 000 Kč s až třicetidenní dobou splatnosti. Jestliže sháníte malou půjčku poprvé, pak i v Zaplo ji můžete získat zdarma. Avšak ani bezúročná půjčka se neobejde bez smluvních pokut, pakliže se dostanete do prodlení. Za každý den prodlení si poskytovatel účtuje sankci ve výši 0,1 % z jistiny. K tomu zaplatíte i 50 Kč za zaslání upomínky.

Rychlá SMS půjčka od Via SMS

Malé výhodné a rychlé půjčky nabízí také Via SMS. Nebankovní společnost jako jedna z mála nabízí mikropůjčky už od 100 Kč, nejvíce si pak lze půjčit 20 000 Kč. Stejně jako u předešlých poskytovatelů i tento si nárokuje smluvní pokutu ve výši 0,1 % denně z dlužné částky. Paušální poplatek za náhradu účelně vynaložených nákladů se pak může vyšplhat až na 500 Kč za týden.

Půjčka 7 od Půjčka 7

Pětici nejvýhodnějších mikropůjček uzavírá Půjčka 7. Tu lze získat v rozmezí od 1 000 Kč do 15 000 Kč a s dobou splatnosti až 28 dní. I s Půjčkou 7 jsou spjaty obdobné smluvní pokuty jako je tomu u předešlých čtyř mikropůjček.

Mohlo by se Vám také líbit
Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.