Jednodílné plavky – vypadají dobře a zakryjí nedostatky

Drželi jste se názoru, že jednodílné plavky dávno vyšly z módy a na jejich místo se postavily modernější bikiny? Pak nemáte tak úplně pravdu! Plavky tvořené pouze jedním dílem se nosí pořád, i když musíme přiznat, že jsou na koupalištích k vidění v mnohem menší míře, nežli tolik oblíbené dvoudílné plavky. To ale nic nemění na tom, že jednodílné plavky rozhodně mají něco do sebe a byla by obrovská škoda nevěnovat jim pozornost, kterou si zaslouží. Předností tohoto střihu plavek je především fakt, že dokáže zakrýt nedokonalosti postavy. A přiznejme si bez mučení, milé dámy – která z nás je 100% spokojená se svou postavou, hm?!

Troufnete si na jednodílné plavky?

Možná si teď klepete na čelo: proč bychom si měli troufat na nošení jednodílných plavek, když v nich není vůbec nic vidět?! Trochu odvahy to ale přeci jen chce, už jen kvůli tomu, že je společnost zvyklá spíše na bikiny a na koupališti se tak pozornost ubírá směrem žen a dívek, které se nebojí vyrazit na veřejnost v jednodílném modelu. A co vy? Zamilujete si výhody jednodílných plavek a užijete si v jejich společnosti letošní horké léto?

Když máte větší bříško…

Bříško povolené po porodu nebo díky neovladatelné chuti na sladké, která vás pokaždé přinutí spořádat celou tabulku čokolády či si do cukrárny zajít na ten výborný čokoládový dortík. Nestyďte se, ženy, bříško je nejproblémovější partií a hodně z nás se za něj stydí. Jestliže ani vy nemáte výstavní bříško, které byste chtěli ukazovat v bikinách, jsou jednodílné plavky vaší sázkou na jistotu. A když vsadíte na model se zeštíhlujícím efektem právě v oblasti břicha, máte vyhráno. Alespoň opticky!

I design plavek dokáže ubrat centimetry

Na jednodílných plavkách je skvělá i jedna věc a to taková, že na nich vynikne design. O bikinách se to samé říct nedá, protože tam na sobě máte jen malé množství látky a vzor tak nemá šanci ukázat se pořádně. Jednodílné plavky navíc mohou mít takový vzhled, který si pohraje s vašimi centimetry a několik vám jich ubere. Stačí si vybrat v pestré nabídce!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *