Jakých pravidel se držet při výběru podprsenky?

Výběr podprsenky je pro mnoho žen doslova noční můrou. Určitě nám dáte za pravdu, že natrefit na vyhovující kousek je kolikrát běh na hodně dlouhou trať. Do kabinky si triumfálně odnášíte několik kandidátů, ale pár minut stačí k tomu, abyste se z kabinky vyřítili zklamané, ba dokonce naštvané, že vám ani jedna nesedí. Proto vám v dnešním článku poradíme, čeho se držet při výběru podprsenky, abyste dokázali najít tu pravou.

Pravidla, které vám pomohou při výběru podprsenky

Možná i vy máte z výběru podprsenky strach a často tak s koupí otálíte až do chvíle, kdy se vám podprsenka div nerozpadá pod rukama. Nebo dokonce nosíte podprsenku, která vás řeže, tlačí, košíčky vám nesedí a prsa z nich přetékají. Oboje je špatně. Pojďme si tedy říci, čeho se držet při výběru podprsenky.

  • Zapínání v úrovni lopatek

    Při zkoušení podprsenky si hlídejte, abyste její zapínání měli v úrovni lopatek a nikdy ne výš. Jedině tak vám podprsenka zajistí dostatečnou oporu pro vaše ňadra.

  • Dostatečně velké košíčky

    Košíčky podprsenky by měly pohodlně pojmout celá vaše ňadra. Pokud vám z nich budou přetékat, je vybraná podprsenky příliš malá. Naopak pokud se vám prsa v košíčkách ztratí, je zase příliš velká.

  • Ramínka neřežou

    Důležitým aspektem při výběru podprsenky jsou ramínka. Ty v žádném případě nesmí řezat, tlačit, zařezávat se do kůže nebo vám naopak z ramenou padat. Uvědomte si, že jsou to právě ramínka, která drží celou váhu vašich ňader.

Mohlo by se Vám také líbit
Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.