Další triky jak si poradit s výběrem kabelky

I když představují nedílnou součást každé ženy, spousta z nás stále tápe, jak si poradit s výběrem kabelky. Mnozí by si možná mohli myslet, že na tom vlastně vůbec nic není, nebo dokonce podléhat dojmu, že my ženy máme na výběr kabelky nějaký radar či šestý smysl. Je sice pravda, že kabelky neodmyslitelně patří do života žen, ovšem mnohé z nás si zkrátka neví rady s výběrem té pravé. Pokud je to i váš případ, rozhodně si nemusíte zoufat. Za prvé v tom nejste sama – to ani náhodou – a za druhé před sebou máte dnešní článek, ve kterém vám prozradíme další triky, jak si poradit s výběrem kabelky.

Jak si poradit s výběrem kabelky? Jednoduše!

Nejedna ženy si minimálně jednou kladla otázku, jak si poradit s výběrem kabelky, když jich je k dostání tolik, že se zkrátka nelze rozhodnout jen pro jeden jediný model. Ono už to tak bývá, čím více možností máme pro výběr, tím složitější je konečné rozhodování. A jak je známo, ženy přece často nevědí, co vlastně chtějí. V následujících řádcích pro vás máme několik tipů, jak si poradit s výběrem kabelky.

  • Musí sedět vaší postavě

    Stejně jako s ohledem na postavu vybíráme džíny nebo kterýkoli jiný kousek oblečení, měli bychom se na ní ohlížet i tehdy, kdy si pořizujeme novou kabelku. I ta totiž musí sedět vašemu typu postavy, což je ale věc, kterou si většina žen neuvědomuje. Malé a baculaté ženy by si neměly kupovat velkou kabelku, naopak ženy s širšími boky nemají nosit kabelku končící právě v této úrovni.

  • Pozor na falešné kabelky

    Každá žena touží po drazí kabelce, jejíž značku zná celý svět. Přiznejte si to, i vy jste určitě snili o tom, že budete mít kabelku od Prady nebo od Gucciho. Jenže takové kabelky nekoupíte za tisícovku někde na tržnici, jejich pořizovací ceny se pohybují v několika desítkách, ba dokonce stovkách tisíc korun. A to je investice, kterou rozhodně nelze zanedbat, proto si dávejte pozor, od koho kabelku kupujete, ať nenaletíte podvodníkovi a nekoupíte si tak akorát zajíce v pytli.

Mohlo by se Vám také líbit
Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.