Jaké barvy vlasů budou trendy během letní sezóny

Střih a barva vlasů dokážou výrazně ovlivnit celkový vzhled a vhodným výběrem si dost polepšíte. Právě léto bývá ideálním obdobím pro radikální změny, proto je dobré seznámit se s žhavými trendy. Jaké barvy vlasů jsou in letos v létě?

Přestože občas prosákne nepodložená informace, že letos jsou v kurzu dlouhovlasé brunetk a blondýnám pomalu odzvonilo, není to úplně pravda. Ani letos v létě popularita světlých vlasů nemizí.

Studená blond

Fakt, že studený odstín blond vlasů je zaručeným hitem, je ovlivněn hlavně tím, že tato barva vlasů sluší opravdu každé ženě. Přestože je ideální hlavně pro přirozené blondýnky, jedná se o odstín natolik univerzální, že ho můžou zkusit i tmavovlásky. V každém případě ale přenechte odbarvení vlasů na profesionála, zásah nešikovných rukou by mohl být fatální.

Měděná hříva

Dřív bývaly zrzky terčem vtípků. Už několik sezón jsou ale různě intenzivní odstíny mědi módním trendem a jinak tomu není ani letos v létě. Odlesk slunečních paprsků na zrzavých vlasech je opravdu nádherný, takže jestli nejste přírodní zrzka, zkuste tomu trochu dopomoci kvalitní barvou na vlasy v měděných tónech.

Čokoládová

Jestliže jste tmavovláska a chcete jí i zůstat, zkuste vlasy dotónovat středně hnědou čokoládovou barvou. Nechce to obarvit celou hlavu, jen propašovat do vaší přirozené barvy pár pramínků odstínu Milk Chocolate a účes si jimi prozářit. Věřte, že budete neodolatelná.

Odvážně fialová

Top tip pro tmavovlásky, které chtějí neodolatelně podtrhnout své letní opálení do hněda, je rozhodně fialová. Odstín Deep Purple je přesně to, co snědé brunetky potřebují, aby jejich tmavé vlasy nebyly fádní. Pokud nemáte dost odvahy pro temné odlesky fialové barvy, zkuste pastelovou růžovou. Působí optimisticky, zjemňuje rysy a významně tím majitelku omlazuje.

Mohlo by se Vám také líbit

Komentáře jsou uzavřeny, ale trackbacks a pingbacks je otevřen.