Jak dosáhnout úspěchu u mužů

Jak dosáhnout úspěchu u mužů a stát se tak v jejich očích žádaným objektem? Co musí žena udělat pro to aby u opačného pohlaví zabodovala na plné čáře a stala se tak pro dotyčného středobodem zájmu? V čem se ukrývá kouzlo oněch žen, které si dokážou kolem prstu omotat jakéhokoliv chlapa, na kterého jen ukážou? Co takové ženy mají a vy ne?

Jak dosáhnout úspěchu u mužů?

To je otázka, nad kterou si možná i vy marně lámete hlavu. Již nějaký čas nemůžete narazit na toho pravého a u mužů  se vám po citové stránce příliš nedaří. V baru tak jen tiše závidíte ženám, které s tím nemají absolutně žádný problém a které očividně vědí, jak dosáhnout úspěchu u mužů. Nezoufejte, máme pro vás užitečný návod!

Tip první: věřte si!

Ženy, kterým nechybí zdravé sebevědomí, mají u mužů vždy mnohem vyšší šance nežli ty, které samy sobě nevěří. Chcete-li tedy u nějakého muže uspět, musíte si začít věřit. Ovšem pamatujte, že všeho s mírou, i v tomto případě totiž platí, že všeho moc škodí.

Tip druhý: usmívejte se!

Možná byste se divili, co všechno dokáže jeden obyčejný úsměv. Třeba jste si toho jen nevšimli, ale i ty ženy, které u mužů zpravidla bodují, mají na tváři úsměv od ucha k uchu. Usmívající se člověk, který působí pozitivně naladěný, je vždy já na pohled přátelštější nežli ten, co se pořád jen mračí.

Tip třetí: mějte přehled o sportovním dění

Milé dámy, nebudeme si vůbec nic nalhávat –  jedním ze způsobů, jak dosáhnout úspěchu u mužů, je mít přehled o tom, co se děje ve sportu. O sport se totiž zajímá drtivá většina mužů a není se tak čemu divit, že je právě na tuhle nudle snadno utáhnete.  Samozřejmě nic nemusíte hnát do extrémů, alespoň základní přehled stačí.

Tip čtvrtý: vařte jako profík

Říká se, že láska prochází žaludkem. U každého muže tak zaručeně sklidíte úspěch právě tím, že budete vařit jako profík. Jen málokterý muž by totiž odolal výborné kuchyni.

Tip pátý: staňte se sexuální bohyní

Na závěr našich tipů, jak dosáhnout úspěchu u mužů, musíme jednoznačně zmínit i sex, protože i to je odvětví, na které většina mužů moc dobře slyší. Pokud se dokážete v posteli proměnit v sexuální bohyni máte vyhráno. A pakliže budete svolná k experimentům a netradičním zážitkům, stanete se středobodem vesmíru.

 

Mohlo by se Vám také líbit
Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.