Jsem přítelovi nevěrná – přiznat, tutlat, nebo…?

Jsem přítelovi nevěrná! A co teď?! To je otázka, která vám okamžitě probleskne hlavou, pokud se nevěry dopustíte. Jak se v takové chvíli zachovat? Je lepší jít s pravdou ven nebo raději mlčet? Dá se taková nevěra tutlat dlouho, nebo to stejně tak či onak jednou vyjde najevo?

Nevěra je podraz

V dnešním článku se nebudeme pídit po důvodech, které vás k nevěře vedly. Cílem tedy není přijít na to, proč jste se tohoto činu dopustili, ale naopak se zamyslet nad tím, jak s danou situací naložit. V každém případě je ale nevěra podraz a totální podkopání důvěry toho druhého.

Jsem přítelovi nevěrná –  jak se mám zachovat správně?

Pokud jste byli partnerovi nevěrné a je úplně jedno zda se jedná o přítele nebo manžele, určitě vám teď hlavou hlodá otázka, jak se teď zachovat. Tak si pojďme říci, jaké vlastně máte možnosti.

Přiznat se

Co si budeme nalhávat –  jít s pravdou ven by v tuto chvíli bylo to úplně nejlepší řešení. Vy byste tak přestali své polovičce lhát,  díky čemuž by se vám určitě ulevilo, a muž by tak alespoň získal představu, jaká vlastně jste. Přiznání se navíc odjakživa považuje za polehčující okolnost, která by tak mohla hrát alespoň trochu pro váš prospěch. Třeba by vám to partner odpustil, všechno byste si vyříkali a společně tak přišli na řešení jak z toho ven.

Tutlat

Zatloukat, zatloukat, zatloukat! To je pravidlo, které se ve spojení s nevěrou používá až příliš často. Záleží tedy pouze na vás, zda máte to svědomí na to, abyste svému partnerovi dál lhali do očí, nebo zda vás svědomí tíží až v takové míře že už to prostě dál neunesete a musíte tak s kůží na trh. Nutno ale podotknout, že lež má stejně krátké nohy.

Počkat

Pokud se vám ani do jednoho z výše zmíněných řešení nechce, můžete prostě jen počkat, jak se situace nadále vyvrbí. Někdy čas dokáže všechny neduhy vyřešit sám. Možná to bude i váš případ.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *