Nejoblíbenější polohy při sexu

Sex neodmyslitelně patří do našeho života. Pravdou je, že společně s důvěrou tvoří základní stavební pilíř každého vztahu. Mám ho rádi, rádi si ho užíváme a často máme tendence v něm experimentovat – a právě to nás donutilo zamyslet se nad tím, jaké jsou nejoblíbenější polohy při sexu? Co bychom mohli zařadit do pomyslné top 5? Pojďme se na to společně podívat!

Jaké jsou nejoblíbenější polohy při sexu?

Každý z nás má tu svou nejoblíbenější. Jaká je ta vaše? Tak schválně jestli se objeví v našem žebříčku!

 1. Misionář

  Klasika, na kterou nedáme dopustit. Poloha, při které žena leží na zádech a partner zaujme polohu nad ní, je příjemná a intimní – partneři si tak během celého aktu vidí do tváře, mohou se líbat či jinak laskat. Při této poloze určuje tempo u hloubku zásunu muž.

 2. Na koníčka

  Hned na druhém místě se umístila poloha na koníčka, tedy poloha, kdy muž leží na zádech nebo sedí a žena sedí na něm, přičemž může sedět bud čelem k němu nebo čelem vzad. V tomto případě je celá úloha na ženě, protože ta si určuje nejen tempo, ale i hloubku zásunu.

 3. 69

  Mezi nejoblíbenější polohy při sexu patří i ta číselně označená 69. O co v této poloze jde? Jedná se o orální pozici, kdy se partneři uspokojují ústy. Nejčastěji se provádí tak, že muž leží na zádech a žena nad ním, ovšem dá se i obměnit, kdy si dvojice pozice vymění – pro ženu je ale pozice na zádech s mužem nad hlavou nepohodlná.

 4. Na pejska

  Možná trochu vtipně nazvaná poloha, kterou poznáte tak, že žena klečí na všech 4 a muž je za ní. Obměnou této polohy může být to, když si partneři při sexu stoupnou.

 5. Lžičky

  Znáte polohu lžičky? Další velice oblíbená poloha, při které jsou si partneři velice blízko. Žena leží zády k muži, který se k ní těsně přimkne.

Mohlo by se Vám také líbit
Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.