Flirt očima muže – co je naprosté tabu?

Některé ženy, stejně jako velké procento mužů, velmi rády flirtují. Koketují s mužskými protějšky, jejich pohledy a gesta mnohé slibují, nicméně domů odchází každý sám.

Tato hra, stejně jako všechny ostatní, má svá pravidla a nepřekročitelné meze. Pokud přelezete přes tyto mantinely, stává se z toho něco dost vulgárního a odpuzujícího, že se většina mužů raději dá na ústup.

Po čem muži touží

Řekněme si na rovinu, že flirtování je neškodný způsob, jak si zvednout sebevědomí a zpříjemnit si každodenní šeď. Když se na muže v davu usměje okouzlující žena, nebo na něj dokonce spiklenecky mrkne, jeho ego radostně poskočí a den je rázem zářivější.

Flirt je způsob, jak někomu říct, že se mi líbí. Po úsměvu může následovat lehká konverzace, společná káva, ale také to může tím opětovaným úsměvem skončit. To je jen na vás. Dělejte sobě i mužům radost a flirtujte s nimi – s pošťákem, instalatérem, ve vlaku nebo v posilovně, prostě kdykoliv k tomu bude vhodná příležitost. Jen si dávejte pozor, aby vašed chování už nebylo přes čáru.

Co muže spolehlivě odpudí

Většina mužů se shoduje na tom, že je zaručeně znechutí, pokud je žena vulgární. Je to v podbízivých gestech, oblečení, které víc odhaluje, než skrývá, v gestikulaci ale i ve volbě slov. Muži si užívají odhalování tajemství, dobývání, nezajímá je kořist, která se jim sama nabízí.

Další věc, kterou muži spolehlivě nevydýchají, jsou falešné náznaky. Nedivme se, nikdo není rád za hlupáka. Jestli nechcete dohrát svou flirtovací hru do konce, raději ani nezačínejte. Nekoketujte, nenabízejte se.

A rozhodně nepředvádějte svůj úspěch u ostatních mužů. Pokud se necháváte muži obklopovat a hýčkat, zneužíváte jejich náklonnosti, věřte, že tím v očích rozumných mužů v ceně nijak nestoupnete. Naopak, ti sexy chlapi udělají otočku a znechuceně odkráčí. A vy zůstanete královnou tajtrlíků.

Mohlo by se Vám také líbit
Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.