Nechte svou lásku k vašemu pejskovi zářit, a to doslova. Pořiďte mu svítící přívěsek na obojek

Chodit venčit musíte za všech okolností – a to i v mlze, za šera nebo v noci. V takových podmínkách ale raz dva dojde k nějaké nepříjemné události. Auto může neosvětleného pejska různě ohrozit či zranit, vám se může zaběhnout… Aby vám nezbyly jen oči pro pláč, postarejte se o dobrou viditelnost vašeho mazlíčka. Nejrůznější nepříjemnosti se vám vyhnou obloukem, a to za každého počasí.

Bliká i svítí

Existuje několik způsobů, jak zajistit lepší nalezitelnosti vašeho pejska. Od dražších obojků s GPS lokátorem až po levnější, ale účinné blikačky nebo svítící přívěsky, které jen připnete na obojek. Tyto jednoduché “přístrojky” se běžně hodí na všechny druhy obojků všech plemen psů. Zároveň je můžete použít jako jmenovku, kdyby se vám nedejbože přeci jen někdy zaběhl.

Takový svítící přívěsek na obojek je vybaven výkonnými LED světly, které zajišťují optimální viditelnost vašeho mazlíčka za jakýchkoli světelných podmínek. A to až na 200–500 metrů daleko! Můžete jednoduše přepínat mezi různými režimy osvětlení, jako je blikání nebo trvalé svícení. Říkáte si, že ty elektronické komponenty nejsou nic bezpečného? Opak je pravdou. Výrobci samozřejmě myslí na to, že tento takový přívěsek bude viset na krku živému zvířeti a vše tomu důmyslně přizpůsobují. Podle druhu funguje buďto na baterie, nebo na dobíjeníbuy online. Zde vybírejte čistě podle své preference.

Bezpečnost, styl, jednoduchost i odolnost

Kromě toho, že přívěsek zajišťuje bezpečnost, se jedná také o stylový doplněk, který jim jako jejich majitel kdykoliv připnete i odepnete. Pro samotného psa (či kočku, když už na to přijde) ale není možné, aby si jej mazlíček sám odepnul nebo ztratil. I na to výrobci myslí.

Navíc se nemusíte obávat, že by přívěsek po vystavení dešti přestal fungovat. Přívěsky bývají odolné vůči vodě i vysokým teplotám, což vám zajistí, že bude funkční i v lijáku nebo na exotické dovolené.

Někteří lidé mohou považovat takové svítící přívěsky na obojky za zbytečné, pokud jejich mazlíček tráví většinu času v bezpečném prostředí. Vzhledem k nízké pořizovací ceně je ale takový jednoduchý doplněk takový must-have. Nikdy nevíte, kdy vašemu mazlíčkovi může zachránit život.