Elegantní a stylové. To jsou dámské kabelky a peněženky pro tuto sezónu!

Kdybychom měli vyjmenovat jeden doplněk, bez kterého se žádná žena neobejde, potom by to bezpochyby byla kabelka. Dámská kabelka je nejen praktickým místem, kde máme vše potřebné pohromadě a stále s sebou, ale je nepochybně také módním doplňkem. Však každá žena má kabelek hned několik. Není vůbec výjimkou, že patří k dominantním prvkům v šatníku, bavíme-li se o počtu.

Dámská nezbytnost číslo jedna

Ke každému outfitu se totiž hodí jiná kabelka. Abyste působila vždy upraveně, elegantně a stylově, je potřeba váš outfit sladit právě také s kabelkou. Jedině tak bude výsledný look opravdu dokonalý. Stylové dámské kabelky vybíráme také podle příležitosti, kde se právě chystáme. Třeba na běžné nošení jsou praktičtější větší kabelky s uchem nositelným přes rameno. Zkrátka se do nich toho víc vejde a můžeme je vzít jak do práce, na nákupy, tak třeba do fitka. Potom jsou zde samozřejmě také typické kategorie, jako:

  • Crossbody
  • Elegantní a večerní
  • Plážové a sportovní

Takže lze bez problému vybrat kabelku pro každou příležitost. Mezi atraktivní a kvalitní kabelky určitě patří kabelky kožené. Také zde máte velký výběr nejen co do barev, ale také s ohledem na povrchovou úpravu kůže, která může být třeba lesklá nebo broušená.

Ke kabelce stylová peněženka

Nejsou to ale pouze kabelky, které patří k ženským nezbytnostem. Žádná žena se určitě neobejde také bez peněženky. Také dámské peněženky mají tuto sezónu velmi nápaditý design, ať již si vyberete menší praktickou peněženku nebo velkou peněženku, která v podstatě supluje malé kabelky. Mezi nejoblíbenější peněženky pak patří rozhodně ty z pravé kůže. Tento ušlechtilý materiál je ostatně velmi příjemný na dotek a za všech okolností působí luxusním dojmem. S žádným kouskem z aktuální nabídky však rozhodně nešlápnete vedle. A hlavně, nebojte se barev a nebojte se experimentovat!

Mohlo by se Vám také líbit

Komentáře jsou uzavřeny, ale trackbacks a pingbacks je otevřen.