Dosloužil vám starý mobil? Nejmodernější smartphony dnes koupíte za super ceny!

Na trhu s mobilními telefony se toho děje stále opravdu hodně. Prakticky každý dnes nějaký vlastní, přičemž ceny i těch funkcemi nejnabitějších kousků jsou stále příznivější. Je to zejména díky expanzi čínských značek, které však kvalitou zpracování a nabízenými funkcemi rozhodně nehrají druhé housle. Je to právě naopak, protože právě čínské značky přinášejí na trh s mobilními telefony stále silnější tlak na nové funkce a zároveň klesající cenu. Jaké mobily se dnes vlastně vyplatí koupit?

Chytrý mobil už zvládne vše

Výběr mobilního telefonu je otázkou osobních preferencí. Každému vyhovuje něco jiného, ale mezi nejpopulárnější operační systémy patří Android od Googlu. Ve svých telefonech jej nabízí celá řada výrobců, a právě díky jeho širokému rozšíření se můžete spolehnout na velkorysou podporu aplikací a všeho co s tím souvisí. Přitom chytré mobilní telefony dnes dokáží být opravdu chytré. Zastoupí nám hned několik přístrojů, které jsme dříve museli mít zvlášť. Je to například:

  • Počítač
  • Navigace
  • Hudební přehrávač

Je tomu skutečně tak, dnešní chytrý mobil dokáže zastoupit na mnoho běžných činností také osobní počítač. Vyřídíte na něm emaily, napíšete přátelům a známým. Můžete dělat dokonce to, co s počítačem nelze, tedy vyřizovat hovory na cestách. Ukáže vám správný směr v autě, můžete jej používat na přehrávání hudby. Může být také užitečným pomocníkem třeba při sportu, kdy nám spočítá kroky, kolik jsme toho dnes ušli a mnoho dalšího.

Rostoucí oblíbenost čínských značek

Jak jsme zmínili v úvodu, čínské značky se staly tím, co dnes posouvá trh dále. Patří mezi ně také telefony značky Xiaomi, které disponují skvělým poměrem ceny a výkonu. Nejdete zde špičkově vybavené modely s luxusním bezrámečkovým designem v precizně zpracovaném těle, které koupíte často za zlomek ceny toho, co nabízí leckterá slavnější konkurence z Koreje nebo USA.

Zdroj obrázku:
rangizzz / Shutterstock.com

Mohlo by se Vám také líbit

Komentáře jsou uzavřeny, ale trackbacks a pingbacks je otevřen.