Jak dodržet novoroční předsevzetí

Novoroční předsevzetí k oslavám posledního dne v roce neodmyslitelně patří. Drtivá většina lidí vstupuje do nového roku nejen se skleničkou dobrého pití v ruce, ale i s předsevzetím na jazyku. S úderem půlnoci tak vzduchem poletují petardy, přání všeho nejlepšího a mimo jiné i tiché hlásky v našich hlavách, kdy sami sobě slibujeme, že tentokrát vyslovené novoroční předsevzetí opravdu dodržíme. Ale co když ne…?

Dodržíte novoroční předsevzetí?

Započali jste letošní rok 2017 s předsevzetím? Řekli jste si, že si letos najdete lepší práci, konečně začnete cvičit, shodíte přebytečná kila, najdete si životní lásku, budete mít dítě, začnete se stravovat zdravěji, přestanete pít či kouřit? Je sice fajn, že jste si to či ono slíbili. Ale jste si jistí, že své předsevzetí opravdu dodržíte?

  1. Nebuďte na to sami

    Jestliže jste se rozhodli, že si letos koupíte permanentku do fitness centra a začnete konečně pořádně cvičit, pak na to nebuďte sami. Najděte si k sobě někoho, kdo má stejné cíle jako vy a vzájemně se podporujte. Pokud budete na cvičení chodit společně, nebudete mít takové tendence se na to vykašlat, protože vám bude trapné, že toho druhého necháte čekat před vchodem do posilovny.

  2. Odměňujte se za úspěchy

    Možná jste si řekli, že přestanete kouřit, protože to škodí vašemu zdraví a leze to do peněz. A že kouření není levná záležitost! Právě tenhle zlozvyk je nejrozšířenější a pravda je taková, že je těžké s ním přestat. Proto se odměňte za každý malý úspěch, který povede k velkým výsledkům. Odměnit se můžete čímkoli, co vám udělá radost.

  3. Nepodceňujte se

    Mnoho lidí, především pak žen, jde do nového roku s tím, že zhubnou. Chcete-li i vy nějaké to kilo shodit, dostat se na svou vytouženou váhu nebo svou postavu zpevnit, pak se nepodceňujte a nevzdávejte při prvním neúspěchu. Výsledky možná nebudou vidět hned, ale i přesto si jděte dál za svým cílem a neshazujte se slovy, že stejně nikdy nezhubnete, nebo že se vám to stejně nepodaří.

Mohlo by se Vám také líbit
Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.