Dárkové inspirace pro letošní Vánoce

A je to tu zase: Vánoce! Ačkoli se na ně podvědomě těšíme stejně jako malé děti, jakožto dospělí si s nimi spojujeme i celou řadu povinností. Každá žena si ve spojitosti s vánočními svátky určitě vybaví úklid domácnosti, kdy se smejčí i na takových místech, na která si během roku ani nevzpomeneme. Nedílnou součástí Vánoc je pečení cukroví a samozřejmě i výběr dárků – a právě s tím má spousta lidí problém. Jednoduše jim chybí inspirace na vhodné dárečky, kterými by pod stromečkem mohli potěšit své blízké.

Došla vám inspirace?

Možná jste na tom podobně. Ačkoli do nejkrásnějších svátků v roce ještě pár týdnů zbývá a kdekdo by tak mohl říci, že je pořád dost času, nikdo nechce shánět dárky dva dny před Štědrým dnem. A vy určitě také ne. Jestliže vám došla inspirace a nevíte si rady, co koupit mamince, sestře nebo třeba manželovi, pak jste tady správně!

Dárky pro každého

Máme pro vás pár tipů na dárky pro vaše blízké 🙂

Sourozenci

Chcete-li potěšit sestře, můžete se spolehnout na klasiku v podobě kosmetického balíčku. Ty právě teď zahltily pulty obchodů a k dostání jich je velké množství. Kdo si troufne odhadnout velikost, ten může sestře vybrat něco pěkného na sebe – třeba nějakou pěknou halenku? Co se týče bratrů, ať už jsou starší nebo mladší, je to tvrdší oříšek. Pánům doporučujeme třeba nějaký zážitek, ať už to bude něco adrenalinového jako seskok padákem, nebo užitečného, napadá nás třeba kurz vaření. Ten by možná bratr, který je sám, ocenil ne?

Rodiče

Na maminkách je skvělé to, že je potěšíte úplně vším, co jim dáte. Opět to může být nějaká kosmetika nebo třeba dražší parfém, tím nemůžete nic zkazit. Dárek pro tatínka může mít podobu předplatného nějakého časopisu, který se zaměřuje na to, co tatínka zajímá – ať už to bude historie, rybaření nebo fotbal. Nebo rodičům darujte společný dárek v podobě voucheru na relaxační pobyt.

Manžel/přítel

Co se týče vaší drahé polovičky, musíte chtě nechtě zapojit trochu své vlastní inspirace, protože jej znáte nejlépe. Určitě dobře znáte jeho velikost, tak investujte do pořízení slušivé košile, která se hodí každému muži. Jestliže je vaše láska zapálená do moderních hraček, jako je Xbox nebo playstation, nabízí se jako inspirace na dárek nějaká super hra.

Mohlo by se Vám také líbit
Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.