6 originálních tipů na dárky pro kamarádku

Vánoce se už opravdu přibližují, takže je na místě pomalu řešit dárky. Taky máte každý rok dilema, čím všechny obdarovat, abyste se neopakovala a aby dárek opravdu udělal radost? Přinášíme vám tipy na originální dárek pro kamarádku, ta vaši kreativitu jistě ocení nejvíc. Obligátní kosmetiku jistě dostane od někoho jiného, také vonná svíčka nebo diář jí pod stromek jistě přistane. Vy ale letos překvapíte něčím výjimečným.

Vstupenka

Darujte kamarádce zážitek a nadělte jí vstupenku na koncert oblíbené kapely, na muzikál nebo klidně na sportovní utkání. Vy, jako nejlepší kamarádka, přece víte, co přesně ji potěší. A co si ráda uchová ve vzpomínkách ještě řadu dalších let.

Workshop nebo kurz

Chce se vaše kamarádka naučit péct ty nejlepší moučníky nebo vytvářet květinové vazby? Mluví pořád o tom, že by si chtěla vyzkoušet něco tvořit rukama? Zaplaťte jí workshop s tématikou, která ji zajímá, nebo rovnou kurz, kde se naučí to, co stále odkládá.

Fotokniha

Máte doma hodně fotek, na nichž jste zachycená spolu s kamarádkou při společných zážitcích? Vytvořte z nich fotoknihu vzpomínek, ta se určitě nikdy neomrzí.

Relaxační masáž

Vánoce jsou pro každou ženu hektickou honičkou na jehož konci je sice žena šťastná, že všechno zvládla (i když na poslední chvíli), ale také vyčerpaná. Poukaz na chvíle blaženého klidu a hýčkání je přesně to pravé.

Jedlé dárky

Kupte kamarádce oblíbenou bonboniéru, ručně dělanou čokoládu nebo jí připravte dobroty sama. Může to být vaše vyhlášená meruňková marmeláda, krabička vánočního cukroví, stejně tak jako nepřekonatelná domácí vepřovka. Taky jí klidně můžete upéct dort, nebo jestli je spíš masová, pěkně zlatavou kachničku.

DIY dárky

Pokud jste kreativní a manuálně zručná, udělejte jí něco vlastníma rukama. Ušijte jí tašku na nákupy, vytvořte pěkný fotorámeček nebo jí vytvořte balíček domácí kosmetiky. Mýdlo, koupelovou sůl či přírodní šampon dokážete jistě i vy. 

  

Mohlo by se Vám také líbit

Komentáře jsou uzavřeny, ale trackbacks a pingbacks je otevřen.