Dámský náhrdelník pro každou příležitost

Příležitostí, při kterých můžete darovat či si pořídit nový náhrdelník je opravdu nespočet. Někdo je věrný klasice, jiný se nebojí nových módních trendů. Každopádně náhrdelník je jistě jeden z nejúchvatnějších šperků pro ženy. Už také máte alespoň jeden kousek ve své šperkovnici?

Záleží na věku ženy?

Není to až tolik o věku dotyčné ženy, ale především o tom, co preferuje starší nebo mladší generace. Starší ženy často volí zlatý náhrdelník ze žlutého zlata či náhrdelník perlový. U mladších žen se stále častěji setkáváme s náklonností k bílému zlatu. Mladší ženy se nebojí nových věcí a rády se zdobí odvážnějšími šperky. Záleží samozřejmě na typu každé ženy. Náhrdelníky z bílého zlata jsou moderní a svým způsobem se hodí i pro sportovnější typ ženy. Náhrdelníky ze žlutého zlata nebo dokonce v kombinaci se zlatem červeným uvítá například vaše maminka.

Kdy chcete svůj náhrdelník nosit?

Pro každodenní nošení se skvěle hodí stříbrný náhrdelník. Jeho cena je přijatelná, a vy si tak můžete pořídit rovnou několik náhrdelníků, které se dají neustále obměňovat. U většiny žen je v práci elegantní oděv téměř nutností. V takovém případě svůj pracovní outfit doladíte k dokonalosti.

I zlaté náhrdelníky můžete nosit téměř neustále. Obvykle je to dar z lásky od partnera, který nechcete odkládat do šperkovnice. Zlato je velmi odolné vůči vnějším vlivům, proto nový náhrdelník např. s ozdobou srdce či jménem vašeho milého budete mít neustále při sobě.

Významná společenská událost si již žádá krapet pompéznější náhrdelník. Je to v uvozovkách přehlídka luxusu a jistého společenského postavení. V tomto případě si dopřejte výraznější zlatý náhrdelník, který bude zdoben drahými kameny. Je dobré barvu drahokamu sladit s vašimi večerními šaty a budete nepřehlédnutelná.

Typy zapínání u náhrdelníků

Nejrozšířenější druh zapínání je karabina nebo pérový kroužek. Velmi často jsou náhrdelníky opatřeny tzv. prodlužovacím řetízkem, který poskytuje variabilní délku onoho náhrdelníku. Můžete tak svůj náhrdelník nosit svěšený a nebo povytažený podle vašeho momentálního výstřihu na šatech.

Jediný typ náhrdelníku nemá žádné zapínání, a to dlouhý náhrdelník, který si převléknete přes hlavu. Obvykle má délku až 80 cm a je zdobený střapci či jinými výraznými ozdobami. Výborně se hodí k oblečení bez výstřihu.

Mohlo by se Vám také líbit

Komentáře jsou uzavřeny, ale trackbacks a pingbacks je otevřen.