Chcete zaujmout partnera? Vyzkoušejte tyto typy podprsenek

Podprsenka je kousek prádla, který dokáže divy, jestliže je vybrán správně. Dobře zvolená podprsenka zvýrazní vaše přednosti, případně udělá přednost i z drobnějších ňader. A váš partner na vás nechá oči.

Jaké podprsenky umí kouzlit s dekoltem, opticky zvětšit ňadra nebo je pozvednout, když už si s nimi trochu pohrála gravitace? Představíme vám podprsenky, které umí čarovat.

Push-up

Všechny ženy s drobnějšími či povislými prsy sází právě na tyto “zvedačky”. Tento typ podprsenek ňadra skvěle tvaruje a opticky zvětšuje díky vycpávkám. Ty jsou buď vyjímatelné nebo tvoří pevnou pěnovou výztuž. Vyjímatelné silikonové vycpávky působí velmi přirozeně a můžete si je pořídit také samostatně. 

Balkonetka

Jestli vám název této podprsenky evokuje balkon, je to určitě tím, že její střih se balkonu opravdu podobá. Tento typ podprsenky (nazývané také bardotka) skvěle zvýrazňuje horní linii prsou a díky chytře vypracovanému střihu tvoří ňadrům podporu i bez ramínek. To oceníte v šatech s odhalenými rameny. Brigitte Bardot prostě věděla, čím muže upoutat.

Plunge neboli dekoltka

Potřebujete upoutat pozornost na dokonalý dekolt? Podprsenka plunge vám ji stoprocentně zajistí. Díky důmyslnému střihu se od krajů směrem ke středu výrazně snižuje a mezi prsy bývá spojena jen úzkým páskem. Díky sníženému středu je vhodná zejména právě do hlubokých výstřihů. Košíčky tohoto střihu hezky formují poprsí ze stran a vytváří maximálně plný sexy dekolt. 

Zmenšující podprsenka minimizer

Tak, jako pro ženu představuje určitý problém malé poprsí, řeší jiné ženy zase opačný extrém. Někdy je dekolt příliš plný, víc, než je nositelce milé. Pak přichází na řadu minimizer  – zmenšující podprsenka, která dokáže poprsí opticky zmenšit až o dvě velikostí. Princip podprsenky minimizer je založen na pevných materiálech a švech, které poprsí usměrní a to nebude nevzhledně trčet zpoza šatů, naopak bude krásně vytvarované.

Mohlo by se Vám také líbit

Komentáře jsou uzavřeny, ale trackbacks a pingbacks je otevřen.