Jak se obléci pohodlně, stylově a teple? Poradíme vám

Každá žena by měla mít styl. Jistě je to i váš cíl a jistě podle toho také vypadáte. Podívejte se společně s námi na několik tipů, jak se správně obléci. Ne každý letní den je nutně počasí na pohodlné letní šaty, nebo sukni. Pokud je chladněji, jsou lepší volbou trendové dámské kalhoty. Jak by měly vypadat ty pravé? Rozhodně nic nezkazíte, pokud vsadíte na jeansy. S moderním střihem se rozhodně jedná o kousek, se kterým v rámci volnočasového nošení chybu neuděláte. Vsadit ale můžete i na kalhoty z jiných materiálů. Dobrou volbou jsou třeba na první pohled plátěné varianty, vyrobené primárně z bavlny.

Zahřejte i horní část těla

Kalhoty tedy máte, což je jistota, že vám na nohy nebude zima ani v chladnějších dnech. Jak ale zahřát horní část těla? I zde je rada velmi praktická a jednoduchá. Jsou to stylové dámské mikiny. Ty nadchnou hned několika vlastnostmi, kam se řadí jak jejich unikátní vzhled, tak je to i jejich celková pohodlnost. Volit můžete jak střihy, které budou dokonale obepínat vaše tělo, tak samozřejmě i takové střihy, o kterých můžeme říci, že jsou spíše volnější. A pokud mikinu nechcete, a poohlížíte se po něčem jiném, i pro vás máme několik tipů. Patří mezi ně:

  • Letní svetřík.
  • Tuniky.
  • Kardigany.

Nepodceňujte ani výběr spodního prádla

Mnoho žen dělá tru chybu, že nijak výrazně nedbá na výběr spodního prádla. I to je samozřejmě problém. Pokud máte v plánu jít ven v kalhotách, mohou být na vašem pozadí vidět jeho obrysy. Nehledě na to, že špatná barevná kombinace bude vidět ještě více. Stejně tak neopomíjejte také to, že u trička bez ramínek je třeba koupit i stejnou podprsenku, stejně jako nezapomínejte na to, že do společnosti nebo na sport patří jiný výběr. V prvním případě je to primárně sexy spodní prádlo, se kterým neuděláte chybu, zatímco v druhém případě je dobré dbát jak na větší pohodlnost, tak i funkční vlastnosti.

Mohlo by se Vám také líbit
Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.