Účinná pomoc proti uhrům

Existuje vůbec nějaká účinná pomoc proti uhrům?! To je otázka, nad kterou se mnohdy plni zoufalství snažíme najít odpověď, zvláště pak ve chvíli, kdy se na naší tváři vyrojí nespočet nevzhledných červených pupínků. Ženy touží po dokonalé pleti, která je bude hrdě reprezentovat a jejich okolí tak dá jasně najevo, že o sebe dbají s maximální pečlivostí. Perfektnímu vzhledu tedy pupínky rozhodně nehrají do karet, ba naopak. Možná i vás zajímá, jestli je nějaká účinná pomoc proti uhrům, které se neptají a zpravidla se objeví ve chvíli, kdy to nejméně čekáme. I my jste si tuhle otázku položili a co víc – našli jsme na ni i odpověď!

Účinná pomoc proti uhrům, aneb co pomáhá na pupínky?

Znáte tu situaci, kdy se ráno podíváte do zrcadla a odměnou vám je pohled na obličej plný pupínků? Zatímco některé teprve pučí, jiné už mají bílou hlavičku a jsou tedy podlité hnisem, což je opravdu nechutné a takový pohled mnohým z vás dokáže vehnat slzy do očí. Jak se zbavit akné? Jak bojovat proti beďarům? Jak dát sbohem pupínkům? Na tyhle otázky vám odpoví následující řádky!

  • Citron do akce!

    Máte v lednici citron a na pleti pupínky? Pak honem pro toho vesele žlutého pomocníka, jehož šťáva vám pomůže dát beďarům ránu pod pás! Citronová šťáva je bohatá na vitamín C, díky čemuž dojde k vysušení akné – stačí postižené místo potřít šťávou z citronu a nechat chvilku působit.

  • Dejte beďary k ledu!

    Pokud se nám na obličeji vytvoří pupínek, do postiženého místa rázem díky ucpání pórů přestane proudit dostatečné množství krve. S tím vám může pomoci led, který naopak krevní oběh podpoří a navíc odstraní z vaší pokožky veškeré nečistoty. Kostky ledu si na postižené místo pokládejte dle potřeby několikrát denně.

  • Jedlá soda pomůže!

    O jedlé sodě je známo, že vám může hodně pomoci v domácnosti. Co ale mnoho lidí neví, je její skvělá pomoc i v případě, kdy se vám na tváři objeví uhry. Sodu smíchejte s lžičkou citronové šťávy a vody, kdy vám vznikne pasta, kterou si naneste na pupínky a nechte několik minut působit. Stačí opravdu jen pár minut, pokud byste sodu nechali působit déle, zbytečně by vám vysušila pokožku.

 

Mohlo by se Vám také líbit
Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.