4 tipy na elegantní oživení outfitu

Jaro je už fakticky za rohem a mnohé z nás se snaží nějakým způsobem doplnit svůj šatník. Určitě se nejedná o krok špatným směrem. Vždyť takové krátké sukně, trička či tílka mohou vypadat náramně. Zapomínat byste ale neměla ani na doplňky. Právě jimi lze oživit outfit perfektně a mnohdy to nemusí stát ani nijak výrazné finanční částky. Co si tedy pořídit, abyste se stala ve společnosti doslova královnou?

Klasické šperky různého charakteru

Šperky zdobily ženu po věky věků. A není se čemu divit. Mnohé vypadají náramně. Hodně se vsází především na nejrůznější náušnice. Prosazují se především kruhy, které jsou extravagantnější a zkrátka dokážou zaujmout. Volit je ale možné i pecky. Co se týká materiálů, velmi oblíbené je tradičně zlato. Kruhy se ovšem vyrábějí především ve stříbře. Jinak jsou hezké také mnohé náušnice mající v sobě integrované drahé kameny. Krásné jsou jak diamanty, tak například krvavé rubíny. Ani šperky spíše jednoduššího charakteru nezklamou. Záleží také na příležitosti, ke které si daný šperk budete brát. Je jasné, že k plesovým šatům se hodí jiné šperky než při klasickém běžném nošení do práce.

Netradiční náramky

Jestliže chcete vsadit spíše na méně tradiční šperky, nebojte se náramků. Vypadají moc hezky a váš outfit mohou oživit jak v extravagantní, tak i nenápadné podobě. Výborné jsou v tomto ohledu Pandora šperky. Jde o tradiční přívěsky, které se přidávají na náramky. Vypadají stylově a jsou maximálně originální. Setkat se u nich můžeme se spoustou motivů pocházejících ze zvířecí říše. Vkusné jsou ale také motivy z dílny Walta Disneyho. 

Náhrdelníky mnoha tvarů

Rada byste elegantně oživila i dekolt? Proč ne? Vždyť se vždy nemusí jednat o velké honosné náhrdelníky, které zdobívaly dekolty princezen a urozených paní. Už dávno nemusí být krásné náhrdelníky pokaždé zdobeny diamanty, rubíny, ametysty nebo jinými drahými kameny. Nejmodernější variace se vyznačují především jemnými tvary. Může se jednat třeba o klasické náhrdelníky bez jakýchkoli přívěsků. Hodně dobře působí velmi jemné motivy přívěsku typu srdce, měsíce nebo čehokoli dalšího, Takové egyptské motivy také nemusí nic pokazit. Ba naopak! Dekolt bude dokonale zvýrazněný.   

Elegantní hodinky

Hodinky se už dávno nepoužívají pouze jako prostředek informací o aktuálním čase. Vynikající jsou zejména jako módní doplněk. K dispozici je spousta variant hodinek, jež mohou mít řemínek třeba z kůže. Co se týká ciferníku, ten může být hodně dominantní, nebo naopak spíše menší. Krásné jsou i hodinky vyrobené ze zlata či stříbra. V eshopu společnosti Brandfield si ostatně můžete vybrat prakticky jakékoli variace za výhodné ceny. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *