4 tipy, jak se připravit na rande

Poznali jste se s panem úžasným a ten vás pozval na rande. Nadešel den, kdy se máte sejít a vy začínáte být lehce nervózní. Co si vzít na sebe, o čem povedete konverzaci? Děsíte se těmito otázkami dopředu? Udržte klidnou a hlavu, máme tu pro vás pár tipů, jak si všechno naplánovat, aby rande dopadlo na jedničku.

Vyberte vhodné místo

Důležité je se nejprve domluvit se s partnerem, kam během schůzky půjdete. Místo je vhodné přizpůsobit počasí: pokud je venku 5 °C a prší, rozhodně to není na romantickou procházku. V takovém případě je dobré vsadit na  osvědčenou klasiku – zajít do kavárny nebo do restaurace. V každém případě je nutné vědět dopředu, co vás čeká, protože podle toho se budete oblékat.

Oblečení, které padne

Vyberte si pohodlné, dobře padnoucí oblečení, které se hodí k tomu, jak budete rande trávit. je bezpodmínečně nutné, abyste se v něm cítila dobře, protože budete o poznání sebevědomější. Pokud tedy lodičky a minisukni nenosíte každý den, nechte je odložené ve skříni i tentokrát. Je dost pravděpodobné, že byste se v tomto outfitu necítila příliš přirozeně. A o přirozenost jde na rande především.

Péče o vzhled

Každá žena se kvůli rande dokáže zabydlet v koupelně na několik hodin. Horká sprcha, mytí a úprava vlasů, depilace, líčení – to dokáže zabrat opravdu dost času. Ale nepřehánějte to, někdy je méně opravdu více. Hlavně opatrně s kosmetickými procedurami, ty je lépe absolvovat ve dnech před schůzkou, abyste na rande nepřišla se zarudlou pletí. Hojení pleti po zákroku může trvat i několik dní, 

Vhodná témata ke konverzaci

Před setkáním je dobré si vymezit určitá témata, o nichž si chcete povídat. Vybírejte témata “bezpečná” a taková, jaká se na první schůzku opravdu hodí. Určitě se vyvarujte hovoru o bývalých vztazích, penězích a politice. Bavte se přirozeně, zkuste najít, co máte společného, nechvástejte se a nechte mluvit i protějšek. 

Mohlo by se Vám také líbit

Diskuze je uzavřena.