Samolepky na zeď pro děti

Tipy na zařízení dětského pokoje: nezbytnosti i designovky

Jste těhotná a plánujete dětský pokoj? Máme pro vás několik tipů a rad pro jeho zařízení. Od naprostých základů, bez kterých se neobejdete, až po věci, které jsou čistě dekorační. Tak se nebojte poddat se naplno fázi hnízdění – a pusťte se do toho!

Postýlka je základ

Bez dětské postýlky se neobejdete. I když třeba ze začátku ji budete mít v ložnici, je to kus nábytku, který si pořídit zkrátka musíte. Nechte kolem ní dostatečný prostor, abyste k ní měli dobrý přístup. Trendem posledních let jsou roztomilé a nápadité dětské samolepky na zeď. Populární jsou motivy spících zvířátek, které se vylepují na zeď k postýlkám. Pro inspiraci můžete mrknout na Pinterest a Instagram.

Kolotoč nad postýlku

Aby se vašemu miminku hezky usínalo, popřemýšlejte nad pořízením dětského kolotoče nad postýlku. Pokud jste zručná a tvořivá duše, můžete si takový kolotoč nad postýlku pro svého andílka vyrobit i sama.

Skříň

Co ale určitě potřebovat budete, to je skříň na dětské oblečení. Přestože si říkáte, že dětská body a pyžamka jsou malinkatá, je praktické mít je všechny pohromadě v jednom šuplíku. Zamyslete se i nad pořízením boxů na plenky a další doplňky k přebalování. Ty můžete umístit buď na skříň s oblečením, nebo vedle přebalovacího pultu.

Křeslo

Možná si říkáte, k čemu pořizovat do dětského pokoje křeslo, když ho miminko v nejbližší době nevyužije. Ale vy ano. Až budete uspávat nebo jen pozorovat ten váš malý poklad, jak spokojeně klimbá. Také je skvělou variantou pořídit samolepky na zeď do dětského pokoje. I když je vaše miminko pravděpodobně neocení, jistě je ale potěší, že kolem sebe bude vidět barvičky.

Při zařizování dětského pokoje myslete i na to, že to má být pro vás zábava. Těhotenství sice uteče jako voda, proto si tu dobu očekávání a těšení se užijte.

Zdroj obrázku:
FamVeld / Shutterstock.com