2+1 tip jak strávit konec léta

Konec léta je tady! Musíme se pomalu rozloučit s vysokými teplotami, dlouhými dny nebo osvěžujícími drinky a naopak je potřeba smířit se s faktem, že je brzy tma, teploty klesají k nízkým hodnotám a místo drinků někde na pláži teď začínáme vařit hřející grog. I když je léto u konce, můžete si jej užít na maximum. Jak? Na to se společně podíváme v dnešním článku!

Jak si užít konec léta?

Je nespočet možností, jak strávit konec léta. Jestliže nepatříte k lidem, kteří se děsí podzimních plískanic, kvůli kterým mají špatnou náladu už teď, a místo toho chcete naplno využít poslední krásné dny, pak jsou následující řádky určené právě vám!

Tip první: honem na pozdní dovolenou!

Jestliže si můžete vzít pár dní volna a vaše peněženka či bankovní konto nebudou tak úplně proti, nejlépe si konec léta užijete někde v exotické destinaci. Tam je i v tomhle období pořád krásně, takže zatímco tady u nás doslova prosíme za pár paprsků sluníčka, tam ho budete mít dostatek. Není tedy nad to sbalit si svých pár švestek a říci českému počasí adijé!

Tip druhý: uspořádejte poslední grilovačku!

Jestli k létu něco neodmyslitelně patří, pak je to grilování. Nezáleží na tom, zda grilujete s rodinou nebo s přáteli, pokaždé je to událost, na které se nejen dobře najíte, ale zároveň i hodně nasmějete a pobavíte. Když vám to počasí dovolí, a my věříme, že ano, uspořádejte poslední grilovačku letošní sezony. I tak můžete skvěle využít konec léta a strávit jej s lidmi, které máte nejraději. Bude to pecka tečka!

Tip třetí: vydejte se na nákupy!

I když se na první pohled může zdát, že náš poslední tip s koncem léta tak úplně nesouvisí, opak je pravdou! Léto se s námi loučí, nastupuje podzim a je tedy potřeba oživit náš šatník. Konec léta tedy můžete strávit i tak, že si uděláte nákupní maraton a pořídíte si stylové kousky na chladnější podzimní období. A přiznejte se bez mučení, milé dámy, není to skvěle?

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *