Zvýrazněte váš dekolt pomocí podprsenky

Správně padnoucí spodní prádlo dokáže divy. Promění vaši postavu až neuvěřitelně. Především v případě vhodně vybrané podprsenky je efekt zaručený – dokonale ošálíte zrak všech mužů. Jak zvýraznit dekolt pomoc podprsenky? Pár zaručených tipů pro vás máme.

Ne každá žena je s velikostí svých ňader spokojená. Ve většině případů touží po mnohem větším poprsí, než jí příroda nadělila. Stačí správná podprsenka a sexy dekolt je na světě. Dokonce i ženy obdařené bujnějšími tvary musí často sáhnout po vhodné podprsence, aby jejich dekolt byl plný a svůdný, protože se i jim po čase prsa svěsí (ach ta gravitace).

Zázrak zvaný push-up

Toužíte po naducaném výstřihu s magickou “čárkou” uprostřed? Toho docílíte podprsenkou s push-up efektem. Právě tato podprsenka si poradí s neúprosnou gravitací, díky nimž jsou prsa žen od určitého věku povislá. Push-upku si oblékněte vždy, kdy jdete do společnosti, především pokud máte na společenských šatech hluboký výstřih. Dekolt pak zdůrazněte šperkem – perlami, zajímavým náhrdelníkem nebo korálemi.

Nejen push-upka zdůrazní dekolt

Na trhu je kromě podprsenky s push-up efektem ještě několik dalších druhů, které dokážou upoutat pozornost na poprsí. Jednou z nich je podprsenka “bardotka”, která díky svému střihu podpírá ňadra zespodu, a tím výrazně zakulatí jejich horní linii. Má zvýšenou střední část, vypodložená ramínka a velmi dobře sedí.

Mít sexy dekolt a přitom se cítit pohodlně, to vám umožní podprsenka “bralette”. Její výhodou je, že existuje řada modifikací a vy si můžete vybrat braletku, která je na míru právě vám. Může být hodně vykrojená, vyztužená košíčky či kosticemi, bavlněná i krajková, prostě přesně taková, jakou potřebujete. v případě braletky sexy dekolt podtrhnete i tím, že necháte její krajky trochu vykukovat z výstřihu. Sexy dekolt podtrhne i fakt, že se v pohodlné podprsence cítíte dobře.

Mohlo by se Vám také líbit

Diskuze je uzavřena.