Zpátky do formy

Léto se nezastavitelně blíží a sním i neodmyslitelně spojený čas strávený na koupalištích nebo kdekoli u vody a jestli k létu něco jednoznačně patří, pak jsou to plavky! Právě ony ale stojí za děsivými nočními můrami většiny žen, které nejsou spokojené se svou postavou a představa, že se budou muset na veřejnosti odhalit pouze v plavkách, jim doslova vhání slzy do očí. Pokud se ani vy nechcete před okolím svlékat, protože se za svou postavu stydíte, je právě teď ten nejvyšší čas dostat se zpátky do formy, zadupat předsudky hluboko do země a na léto se těšit. Ptáte se jak na to? O tom si přečtete v dnešním článku!

Zpátky do formy, hurá do plavek!

Možná se vám to zdá nemožné, třeba i dokonce bláznivé. Do léta ještě nějaký čas zbývá a pakliže se sebou chcete něco udělat, musíte začít hned! Proto na nic nečekejte, přelouskat a následující řádky, načerpejte z nich inspiraci a pusťte se do práce!

Dejte sbohem nezdravým potravinám

Všimli jste si vůbec, že Vánoční svátky plné dobrého jídla a cukroví jsou dávno za námi? V tomhle období je totiž povoleno splácat páté přes deváté, protože se stoly prohýbají nejrůznějšími dobrotami a těm se jen stěží odolává. Jenže teď před sebou máme léto a obžerství tedy skončilo. Začněte si tedy hlídat, co vlastně jíte a kolik toho jíte. Tučné a sladké potraviny nám totiž mohou způsobit nejen zažívací potíže, ale především na vašem těle ukládají nezdravé tuky. Řekněte jim sbohem, minimálně do Vánoc!

Začněte pít, a pořádně!

Šidíte sami sebe v pitném režimu? Pak se nemůžete divit tomu, že máte kolem břicha pneumatiku a na pozadí celulitidu. Kdo málo pije, ten automaticky přibírá. Pokud tedy chcete ještě před létem nějaké to kilo shodit a dostat se zpátky do formy, tak musíte začít hodně pít. Uvědomte si, že naše tělo je z velké části složeno právě z vody, mimo to během dne vyloučí minimálně dva litry prostřednictvím potu dechu a moči a je tedy potřeba vodu doplňovat. Navíc je dokázáno, že ten, kdo začal pít, ten začal hubnout.

Hurá ven!

Počasí je konečně natolik rozumné, že nás obdaruje prosluněnými dny. Neváhejte toho tedy využít a vyrazte ven. Naším cílem je přinutit vás k pohybu, i ten vás dostane zpátky do formy. Pokud nejste na fyzickou aktivitu zvyklí, začněte procházkami.

Mohlo by se Vám také líbit
1 komentář
  1. […] končetiny, získá správnou barvu tváře a potem vyloučí špatné látky z těla. Pokud se hýbeme, spalujeme více kalorií, okysličujeme svůj mozek, posilujeme svalstvo a naše tělo si dobije […]

Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.