Co ženy na mužích milují?

Upřímnost, smysl pro humor, intelekt, touha po rodině – je toho tolik, co ženy na mužích milují. Ačkoli jsme každá jiná a každá máme jinak poskládané priority, když to vezmeme kolem a kolem, ve finále zjistíme, že jsou naše požadavky velice podobné, ne-li úplně stejné, jen jinak přeházené…

Co ženy na mužích milují?

Určitě i vy máte svůj pomyslný seznam vlastností a dovedností, které na mužích milujete a pro které jste schopné jim otevřít své srdce. Pojďme si tedy společně představit ony vlastnosti, pro které jdeme před muži do kolen!

 • Upřímnost

  Upřímnost je jedna z nejvíce ceněných vlastností, které ženy dokážou na mužích ocenit. Upřímný muž nám okamžitě učaruje, získá si naši důvěru

 • Věrnost

  Nebudeme chodit kolem horké kaše, žádná žena nechce mít po svém boku nevěrného muže, o takové bychom si neopřely ani kolo. Věrní muži jsou to, o čem tajně sníme.

 • Smysl pro humor

  Jakmile nás muž dokáže rozesmát, pak si okamžitě získá místo v našem srdci. A zvláště pokud se mu povede rozesmát nás ve chvíli, kdy se cítíme pod psa, máme špatnou náladu a je nám do pláče. To je potom tutovka!

 • Smysl pro rodinu

  Milé dámy, říkejte si každá co chcete, klidně si nad tímto výrokem nevěřícně kruťte hlavou, ale jedna z věcí, které ženy na mužích zbožňují, je smysl pro rodinu. Každá z nás chceme po svém boku někoho, kdo bude chtít založit rodinu, kterou bude střežit jako oko v hlavě.

 • Intelekt

  Na seznam věcí, které ženy na mužích milují, je i intelekt. Muž by měl mít něco v hlavě, pokud si má získat naše srdce.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *