Zbavte se celulitidy jednou provždy!

Nestihli jste se do léta zbavit nevzhledné celulitidy a nyní se v horkých dnech doslova vaříte doma ve vlastní šťávě jen proto, abyste svou nevzhlednou kůži nemuseli vystavovat na koupališti nebo kdekoli u vody? Lámete si hlavu nad způsoby, jak nezvané dolíčky na kůži zamaskovat před zraky okolí, díky čemuž nosíte dlouhé kalhoty a koupat byste se šli jedině v neoprenu? A nemyslíte si, že je to tak trochu škoda, kazit si léto snahou schovat před ostatními své nedokonalosti, i když se vám to upřímně příliš nedaří? Raději si přečtěte náš dnešní článek, ve kterém vám poradíme, jak se zbavit celulitidy jednou provždy a dát tak konečně sbohem nechvalně proslulé pomerančové kůži, kvůli které sedíte celé léto doma na gauči!

Jak se zbavit celulitidy jednou provždy?

Celulitida vzniká ukládáním nadbytečného tuku a toxických látek v tukových buňkách, což má za následek viditelné dolíčky na kůži, jenž se  nejčastěji objevují na zadečku a stehnech, ale potrápit vás mohou i na rukou nebo na bříšku. Aby se pod kůží neshromažďoval tuk je potřeba s kůží pracovat, což ale není tak jednoduché, neboť se nedá aktivně cvičit. Jestliže se chcete pomerančové kůže zbavit definitivně, pak je na místě přistoupit k radikálnějšímu řešení a pomoci si mechanicky prostřednictvím jedné z následujících procedur:

 • lymfodrenáž
 • kryolipolýza
 • akustická rázová vlna
 1. Lymfodrenáž

  Lymfodrenáž – neboli odsávání tuků – probíhá v podtlakové kabině, kde dojde k aktivaci metabolismu uložených tuků i k aktivaci lymfatického systému, díky čemuž se pokožka silně prokrví. Přítomnost vitamínů, minerálních látek a kyslíku má pozitivní vliv na boj proti celulitidě, což je kýžený výsledek. U lymfodrenáže jsou problémové partie zavřené v podtlakové kabině a při tomto procesu je potřeba vynaložit určitou aktivitu a rovněž mít na sobě speciální kalhoty, které pracují na principu tlakové masáže. Komory se střídavě nafukují, díky čemuž v kalhotách dochází k vytvoření tlakových vln a tím pádem i k aktivaci lymfatického systému. Jedna procedura trvá zpravidla 30 minut a pro viditelný výsledek je třeba absolvovat ji minimálně 3x.

 2. Kryolipolýza

  Kryolipolýza – neboli zmražení tukových buněk – podporuje přirozené odplavení tukových buněk z těla ven, díky čemuž se nejen zbavíte celulitidy, ale zároveň přijdete i o čtvrtinu ošetřované tkáně – díky tomu se kryolipolýza přirovnává k liposukci. Procedura probíhá vleže, což je pohodlné a trvá něco kolem jedné hodiny. Ačkoli je mražení zpočátku trochu nepříjemné, rozhodně nebolí a není se tak čeho bát. Dobrou zprávou je, že výsledek zaznamenáte již po jedné proceduře, díky čemuž mnoha ženám stačí pouze jedna procedura.

 3. Akustická rázová vlna

  Akustická rázová vlna má pozitivní vliv nejen na pomerančovou kůži, ale i na strie či na jizvy, které dokáže zmírnit. Mnohé ženy si tuto proceduru pochvalují i díky skutečnosti, že se po ní cítili štíhlejší. Při akustické rázové vlně dochází i uvolnění zatvrdlé vazivové tkáně a zvýšení cirkulace lymfy a krve. V důsledku toho uvolněné tukové látky odchází z těla mnohem rychleji. Ošetření probíhá tak, že se nejdříve problémové partie potřou speciálním gelem a poté se po nich přejíždí hlavicí přístroje, jenž do kůže vysílá pulsy mechanického tlaku. Ten se následně celým tělem šíří v podobě vlny. Pro viditelný výsledek je potřeba proceduru podstoupit nejméně 6-12x přičemž prodleva mezi jednotlivými procedurami by neměla být delší nežli 1 týden.

Mohlo by se Vám také líbit
Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.