Zásnubním prstýnek jako projev lásky i znak důvěry

Hodláte se léty prověřený vztah s milovanou ženou posunout o level výš? Začněte zásnubním prstýnkem, kterým se dá vyjádřit víc, než si myslíte. Neměl by být za každou cenu okázalým šperkem. Měl by především vyjadřovat vztah k vaší polovičce, vše, co pro vás znamená a také by měl lahodit oku.

Prstýnek jako symbol lásky a trvalosti

Znakem zásnubního prstenu je především kámen. Existuje nepřeberné množství kombinací a provedení, ovšem u prstýnků se držte onoho známého, že v jednoduchosti je krása. Myslete také na to, že pokud dostanete na vaši důležitou otázku odpověď „ano“, zásnubní prstýnek doplní prstýnek snubní, který může nevěsta nosit také na prsteníčku. Dnes jsou velice oblíbené párové sady, což znamená, že necháte vyrobit nebo koupíte zásnubní prstýnek a na svatbě ho doplníte krásně se hodícím snubním prstenem.

Kámen jako symbol

Zásnubní prstýnek je vždycky zdobený kamenem. Pokud aspoň trošku věříte na symboliku, promyslete, jaký vzácný kámen na prstýnek opatříte – rubín na znak lásky, smaragd symbolizující domov nebo radši diamant, který vyjadřuje věrnost a trvalost? Mimochodem, zlatý prstýnek osazený diamantem své snoubence jako první věnoval rakouský arcivévoda Maximilián Habsburský již v roce 1477. V každém případě je zásnubní prsten vnímán jako závazek, příslib sňatku a trvalého vztahu dvou lidí, kteří se rozhodli oficiálně vykročit na společnou cestu životem. Proto si dejte záležet a mrkněte se třeba na zásnubní prsteny z VIPGold.

Za pár stovek i za miliony

Výběr zásnubního prstýnku není dnes limitován ničím. Šperkařské dílny dokážou splnit jakýkoliv požadavek, a i nabídka v klenotnictvích je obrovská. Limitem je prakticky jen stav účtu. Pokus si vystačíte s alternativními materiály a umělými kameny, zásnubní prsten pořídíte za pár stovek. Zlato, platina, vzácné pravé kameny si už vyžádají značnou investici. Strop prakticky neexistuje.

Zpěvačka Beyoncé nosí zásnubní prsten v hodnotě pět milionu dolarů. Překrásné a méně okázalé prsteny však pořídíte i za ceny dostupné pro běžné smrtelníky.

Mohlo by se Vám také líbit

Komentáře jsou uzavřeny, ale trackbacks a pingbacks je otevřen.