Bílé zuby

Zářivý úsměv není jen výsadou filmových hvězd! Můžete jej mít i vy

Určitě to dobře znáte. Sledujete právě váš oblíbený film nebo novou řadu seriálu a váš oblíbený herec nebo herečka má naprosto dokonalý chrup. Možná máte pěkný chrup také vy, ale jen ta jeho zažloutlá barva prostě není nic, čím byste se chtěla chlubit. Existuje ale spolehlivé řešení, které vám umožní hodit stud za hlavu a znovu se široce usmívat. Pojďme si o tom říci více.

Za bílými zuby až do USA

Víte, proč mají filmové hvězdy tak zářivý úsměv? Tak předně, většina filmových hvězd, které známe z obrazovek, jsou z USA. V Americe přitom patří mezi naprosto běžnou péči o zuby jejich bělení. Ostatně také veselé příhody s bělením zubů lze spatřit v nejednom americkém komediálním seriálu, kde je to vyobrazeno jako běžná součást života Američanů.

A také z těchto důvodů mají právě v USA s bělením zubů velké zkušenosti. Seženete zde produkty, které skutečně fungují. Velmi oblíbené jsou kvalitní bělící pásky, které lze u nás koupit online. Jejich nespornou výhodou je:

  • Krátká doba bělení
  • Šetrnost vůči citlivým zubům

Jedno vlastně souvisí s druhým. Obecně bělení způsobuje zvýšenou citlivost zubů a pokud má někdo zuby extrémně citlivé, tak to pro něj může být nepříjemné. Jestliže se však doba nutná k bělení zkrátí, tak z toho profitují také citlivé zuby. U běžně citlivého člověka by se neměla objevit při bělení u těchto pásků zvýšená citlivost prakticky žádná.

Na své okolí se usmívejte

První výsledky bělení by měly být patrné již po několika málo dnech. Hodně záleží na tom, jak moc samozřejmě máme zuby zažloutlé. Třeba u kuřáků se silné zažloutnutí pochopitelně odstraňuje déle. Standardní doba kůry je 20 dní, ale není řečeno, že budete muset pásky ve vašem případě používat po celou dobu. Třeba se vám dobrý výsledek dostaví již dříve. Aplikace je každopádně prováděna 1x denně, a to po dobu pouhých 30 minut.