Jak vybrat správný dárek pro muže

Milé ženy, potřebujete obdarovat vašeho manžela, partnera, člena rodiny či kamaráda? Přinášíme vám tipy na dárky pro muže, které zaručeně nezklamou. Zapomeňme nyní na jakékoliv hmotné dary, protože se zaměříme na unikátní zážitky. Ty jsou dnes hitem, a proto si můžete být jista, že s nimi zaručeně nešlápnete vedle ani vy sama.

Co takhle volný pád?

První náš tip se týká možnosti zažít na vlastní kůži volný pád. A to hned ve dvou variantách. Ta první je celkem klasická, protože se jedná o paragliding v tandemu. Neopakovatelný zážitek spojený s možností padat ve volném prostoru. Unikátní ale může být i náš druhý tip, který je velmi podobný. Jde o simulátor volného pádu. Ideální pro toho, kdo nechce padat jenom pár desítek vteřin, ale kdo si chce daný stav užívat i dlouhé desítky minut, s možností vyzkoušet různé triky a polohy svého těla.

Tandemový seskok padákem
Tandemový seskok padákem

Zkuste také oblast armády

Povinná vojenská služba je sice dávno zrušena, ale mnoho mužů má k této oblasti stále velký vztah. Proto jsou naším dalším tipem zážitky s touto oblastí spojené. Pokud jde o možnost první, je spojena s technikou, kdy si lze vyzkoušet jedinečné řízení tanku. Tomu by odolal jenom málokterý muž, zvláště když jde o jízdu v zajímavém terénu, který tento stroj bez potíží překoná. Druhou možností je unikátní armádní výcvik. Ideální pro toho muže, který se zabývá danými metodami výcviku, ale stále je vše pouze v oblasti teorie. Takto jeho sen proměníte ve skutečnost.

Jsou i další možnosti originálních dárků?

Určitě ano. Když máme navázat na originální dárky spojené s armádou, můžeme se přesunout do segmentu policie, kdy lze absolvovat zajímavý výcvik jednotky rychlého nasazení. Skvělý zážitek, který mužům umožní patřit na jeden den mezi elitu. Pokud ten váš není přímo takto zaměřený, nezoufejte a zkuste aktivitu ryze letní. Jedinečný Flyboard, který mu umožní vznášet se několik metrů nad vodní hladinou a vyzkoušet při tom pár zajímavých triků.

Flyboard
Flyboard
Mohlo by se Vám také líbit
Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.