Svůdný pohled díky dokonalým řasám. Jak na to?

Svůdný pohled, kterým si okamžitě kolem prstu omotáte kterékoli muže, na kterého se jen očkem podíváte. No přiznejme si, milé dámy, která z nás po tom alespoň jednou jedinkrát nezatoužila? Říká se, že oči jsou bránou do naší duše, zároveň platí, že oči představují nejlepší nástroj komunikace. A samozřejmě i flirtování, které k horkému létu neodmyslitelně patří. Chcete-li si letošní prázdniny užít opravdu na maximum, nebraňte se letnímu pokušení v podobě svádění a flirtování. Mějte v záloze takový pohled, který okamžitě odrovná i toho největšího siláka. Chcete poradit, jak na něj? Pak čtěte dál!

Svůdný pohled díky dokonalým řasám!

Bohužel ne ke všem ženám byla příroda natolik štědrá, aby jim do vínku nadělila husté řasy, jenž by nepotřebovaly sebemenší pomoc, aby vypadaly jedním slovem božsky. Pokud k těm méně šťastným, pak je náš dnešní článek určený právě vám!

Natočení řas

Na samotném začátku je potřeba řasy natočit. Samozřejmě tedy v případě, pokud nemáte řasy krásně natočené od přírody. K natočení řas použijte kleštičky, pracujte s nimi opatrně a pouze s odlíčenými řasami – v opačném případě by mohlo dojít k jejich polámání.

Výběr řasenky

Co se týče řasenek, je jich v současné době k dostání nepřeberné množství. A jak už to tak bývá, čím větší máte výběr, tím složitější je rozhodování. Díky řasence dodáte svým řasám na délce, objemu i hustotě, což oceníte především v případě, kdy máte místo řas jen pár nevýrazných chloupků, které skoro ani nejdou vidět.

A co umělé řasy?

Jednou z možností, jak vytvořit opravdu svůdný pohled, jsou umělé řasy. I v tomto případě jich je k dostání nespočet, můžete tak vybírat podle značky, délky, hustoty nebo barvy. Co se týče umělých řas, počítejte s tím, že jejich aplikace na víčka není úkolem na deset minut, zvláště pak v případě, kdy to děláte poprvé. Postupem času ale tento fígl dostanete do ruky a krásný pohled tak vytvoříte do pár minut.

 

Mohlo by se Vám také líbit
Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.