Víme, jak vybělit zuby účinně a natrvalo

Snažíte se zpevňovat zubní sklovinu mléčnými výrobky, jíst přirozeně bělicí potraviny jako mrkve a jablka, nekouříte, omezujete kolové nápoje, kávu a čaj, přesto nejste s barvou svých zubů spokojeni?

Odstín zubní skloviny podmiňuje také genetika a na vině může být i užívání některých léků. Upadnout do pasivity však není nutné, ba ani žádoucí. Tím spíš, že v dnešní době je zářivý úsměv s dokonale bílými zuby otázkou společenské prestiže. Očekává se nejen u herců, zpěváků a modelek, ale i v mnohem běžnějších profesích.

Proto byla vyvinutá všeobecně dostupná metoda účinného a trvalého vybělení zubů, nazvaná Super Whitening, kterou roku 2017 zařadila mezi své zákroky také pražská Brandeis Clinic, naše nejmoderněji vybavená soukromá klinika estetické stomatologie. Profesionální bělení zubů i další ošetření si zde dopřávají klienti z celé České republiky, ale také Slovenska, Rakouska, Německa, Švýcarska či Velké Británie. Oceňují vysokou úroveň služeb a příznivý poměr výkonů a cen. Zákroky v Brandeis Clinic si mohou dovolit i lidé s průměrnými příjmy.

Dva týdny spaní s gely na zubech završí ordinační bělení

A jaký je postup profesionálního bělení zubů Super Whitening? Skládá se ze dvou fází. Nejdříve lékař vytvoří podle otisků vašich zubů přesně padnoucí nosiče, které spolu s gely následně používáte dva týdny, vždy v noci. Poté přijdete do ordinace, kde vám odborník zuby šetrně vybělí šestiprocentním peroxidem.

Jistě oceníte, že výsledky bělení Super Whitening jsou stálé, a k tomu se obejdete bez dodržování „bílé diety“. To znamená, že nemusíte omezovat kávu, červené víno ani cigarety. Metoda funguje i na zuby silných kuřáků, přičemž je natolik jemná, že se jí nemusejí obávat ani klienti s citlivými zuby.

O své zkušenosti s bělením zubů v Brandeis Clinic se podělila například herečka a zpěvačka Linda Finková, která potřebovala sněhobílé zuby do představení Sněhová královna. „Ráda jsem bělení vyzkoušela. Byla to příjemně strávená hodina na moc hezké klinice, málem jsem v tom křesle usnula, jak mi bylo fajn,“ okomentovala ošetření. „Teď se bojím na jevišti otvírat pusu, abych nikoho neoslnila:-).

Zaujalo trvalé vybělení zubů i vás? Neváhejte a objednejte se na Brandeis Clinic. Stačí vyplnit jednoduchý online formulář, případně využijte telefonní číslo +420 226 291 650.

Mohlo by se Vám také líbit
Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.