Typy zahradního nábytku – který se hodí právě vám?

S blížící se letní sezonou si začíná stále více lidí pohrávat s myšlenkou na koupi zahradního nábytku. Ten představuje nedílnou součást zahrady a zaujímá zde roli nejen estetickou, ale i praktickou. V současné době můžete vybírat mezi několika typy zahradního nábytku, přičemž každý z nich vám dokáže nabídnout jiné klady a možnosti pro využití. Pojďme si tedy dnes společně nejčastější typy zahradního nábytku představit!

Nejčastější typy zahradního nábytku

Chcete-li si svou zahradu užívat na maximum, neměl by vám chybět zahradní nábytek. Díky němu si budete moci na zahradě užívat chvilky klidu, relaxace, ale i pohody při posezení s přáteli. Jak si ale mezi pestrou nabídkou vybrat ten, který vám nejvíce sedne?

Dřevěný zahradní nábytek

Nejrozšířenějším a zároveň i nejoblíbenějším druhem zahradního nábytku je ten, který je vyrobený ze dřeva. Není se vůbec čemu divit, vždyť dřevo je krásný materiál, který neustále pracuje, slibuje dlouholetou výdrž a různorodé možnosti pro využití. Co se týče ceny, počítejte s vyšší investicí, která se vám ale mnohonásobně vrátí.

Plastový dřevěný nábytek

Mezi oblíbené typy zahradního nábytku patří i plastový, který je zároveň nejlevnější a nabízí opravdu různorodé možnosti pro výběr. Plast je materiál, který se velice snadno přizpůsobuje a jeho paleta barev je více než zajímavá. Nutno podotknout, že od plastového nábytku nemůžete očekávat kdovíjakou výdrž.

Hliníkový zahradní nábytek

Jestliže si chcete dopřát něco opravdu extra, neváhejte nad pořízením hliníkového zahradního nábytku. Ten je po cenové stránce nejnáročnější, ale zato se vám odmění opravdu luxusním vzhledem. Výhodou tohoto typu nábytku je nejen jeho odolnost, ale i pevnost a fakt, že je naprosto nenáročný na údržbu.

Mohlo by se Vám také líbit
Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.