Tipy na podzimní dovolenou

Spadané listí na ulicích, stále kratší dny a chladnější počasí nutí spoustu lidí utéct z pracovních povinností, odpoutat se od každodenních starostí a odjet na dovolenou. A proč právě teď? Inu, jen se podívejte z okna. Počasí už dávno není tak přívětivé, sluníčko se nám ukáže jen zřídka a my máme chuť ještě pocítit jeho hřejivé paprsky. Proto jsme pro vás sepsali tipy na podzimní dovolenou, která vám pomůže nabrat potřebnou energii na dlouhé zimní měsíce. Kam tedy vyrazit? Na to se teď společně podíváme!

Zajímavé tipy na podzimní dovolenou – kam a proč?

Ačkoli u nás panuje studený podzim, jinde ve světě je stále ještě příjemné teplo. Zkrátka ideální čas pro pozdní dovolenou, které se rozhodně nemusíte bránit! Můžete si vzít v práci volno a dát na několik dní všem povinnostem sbohem? Pak se nechte inspirovat našimi tipy na podzimní dovolenou, která vám dodá sílu a zvedne náladu!

 • Tunisko

  Nádherná severoafrická země láká k návštěvě především v září, kdy jsou zde teploty ještě příjemně vysoké, ale návaly turistů již značně menší. Ačkoli to v září s největší pravděpodobností již nestíháte, vůbec nevadí! I v říjnu zde rozhodně nezmrznete, a pokud by to přeci jen stálo za houby, pak můžete využít hotelové bazény a smočit se v nich.

 • Kanárské ostrovy

  Pokud vám nevadí teplota moře pohybující se okolo 20°C a mírně chladnější večery, pak vám doporučujeme vydat se na podzimní dovolenou na Kanárské ostrovy, které rozhodně stojí za to.

 • Mexiko

  Jestli se někam zaručeně vydat právě na podzim, pak je to Mexiko, kde pravá sezona začíná právě v tento čas! Konkrétně na Mayeské riviéře začíná letošní sezona až na přelomu října/listopadu, takže času ke koupi letenek máte ještě habaděj! Užívat si zde můžete krásných pláží i památek, které ve vás vyvolají dech beroucí pocity.

 • Egypt

  Egypt představuje jakousi klasiku, která vás nikdy nemůže zklamat. A jak by taky mohla! Teploty jsou tam i teď velice příjemné a pohybují se okolo 28°C, o čemž si tady u nás můžeme nechat leda tak zdát. A řekněme si upřímně: kdo by odolal sálajícím slunečním paprskům a možnosti poznat krásy pyramid?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *