Tipy na novoroční předsevzetí

Konec letošního roku se blíží nezastavitelným tempem a stále ožehavějším tématem se tak stávají tipy na novoroční předsevzetí, kterých po úderu půlnoci zazní neskutečné množství. Možná i vy čekáte na přelom letošního roku a v hlavě si již spřádáte plány, co byste chtěli od nového roku udělat jinak, s čím začít nebo naopak přestat, čemu se vyhnout a do čeho se třeba pustit. I my jsme se na tipy na novoroční předsevzetí podívali blíže na zoubek a výsledek našeho pátrání si můžete prohlédnout v dnešním článku.

Tipy na novoroční předsevzetí

Novoroční předsevzetí k prvním minutám nového roku tak nějak neodmyslitelně patří. Každý z nás do nového roku vstupuje s alespoň jedním takovým nápadem, co by ve svém životě mohli změnit nebo udělat jinak. Jestliže jste s nápady v koncích, pak si přečtěte naše tipy na novoroční předsevzetí a zkuste se inspirovat!

 • Přestanu kouřit!

  To je klasika, která zazní z úst nejednoho kuřáka. Často si říkáme, že s úderem nového roku zahodíme poslední cigaretu, krabičku zakopeme do země a už nikdy na tuto slabost ani nepomyslíme. Bohužel přestat kouřit není jen nejčastější, ale zároveň i jeden z nejnáročnějších nápadů vůbec, který se realizuje opravdu těžko. Na druhou stranu, pokud máte silnou vůli a patřičnou motivaci, netvrdíme, že to nejde.

 • Začnu cvičit a zhubnu!

  Toto předsevzetí mají na starosti především ženy, které nejsou na 100% spokojené se svou postavou a chtějí tak něco změnit. Často si říkají, že omezí sladké, začnou jíst zdravě a pravidelně, k tomu přihodí i nějaké to cvičení, aby cesta k vytoužené postavičce nebyla tak krkolomná. Jenže ruku na srdce milé dámy – která z vás dokázala své předsevzetí dotáhnout do konce?

 • Splním si sen!

  Každý z nás má nějaký sen, po kterém touží klidně i několik let, ale ještě nenašel tu správnou příležitost, aby sen proměnil v příjemnou realitu. Proč to tedy nezkusit v novém roce a jako předsevzetí si nedat právě splnění svého snu – ať už je jakýkoli!

 • Najdu si partnera!

  Další časté předsevzetí z úst svobodných lidí, které zavání trochou zklamání, ale i odhodláním, aby se to tento rok konečně povedlo. A vlastně proč ne – kdy jindy se pustit do hledání toho pravého, nežli právě v novém roce, do kterého většina z nás vstupuje s úplně čistým stolem?

Mohlo by se Vám také líbit
Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.