Tipy na dárek k padesátinám pro muže

Vymyslet originální dárek k padesátinám pro muže může být tvrdším oříškem, než si mnozí z vás myslí. Samozřejmě, můžete se spolehnout na klasiku v podobě drahého parfému, sady luxusní kosmetiky nebo slušivého oblečení. Padesátiny jsou ale v životě může důležitým milníkem a z tohoto důvodu bychom i dárek k padesátinám pro může měli vybírat tak, abychom mu darovanou věcí dali jasně najevo, že si ho vážíme. Je proto logické, že se v tomto případě nehodí darovat oslavenci několik párů ponožek, dort z uzenin a klobásek nebo šampon proti řídnutí vlasů.

Chcete inspiraci na dárek k padesátinám pro muže?

Ať už se chystáte na oslavu padesátých narozenin vašeho tatínka, manžela nebo rodinného kamaráda, určitě si hlavu lámete nad tím, čím byste ho mohli v tento jeho významný den nejvíce potěšit. Zapomeňte na okoukané dary a inspirujte se našimi tipy na dárek k padesátinám pro muže, se kterými rozhodně nemůžete šlápnout vedle!

Tip první: Hodinky

Luxusní náramkové hodinky se mohou někomu zdát jako trapný dárek, ovšem pokud se vám podaří vybrat ty správné, pak tento váš nápad – a jistou finanční investici, která nebude zrovna malá – zaručeně ocení. Muži v letech hodinky nosí jako významný módní doplněk, který dotváří jejich outfit a dodává jim na sebevědomí. Pro ně to není obyčejný ukazatel času!

Tip druhý: Zážitek

Proč nedarovat oslavenci zážitek, na který zaručeně jen tak nezapomene? Věřte, že peníze vynaložené na pořízení zážitku – může být adrenalinový, lázeňský i gurmánský – jsou investované správně. Nejenže si muž daný zážitek užije, ale navíc si na něj uchová vzpomínky, které muž již nikdo nevezme. Ačkoli to není hmotný dárek, který by si mohl postavit na poličku, vzpomínky pro něho mohou být daleko cennější.

Tip třetí: Pobyt

Víte o místu či destinaci, kam by oslavenec rád vyrazil, ale ještě k tomu neměl vhodnou příležitost nebo mu bránil nedostatek financí? Pak mu zaplaťte výlet či pobyt právě sem! Zatímco někoho může potěšit víkendový pobyt v pivních lázních, jiný naopak ocení dvoudenní aktivní dovolenou s nabitým programem. Rozhodně je z čeho vybírat a vám se určitě podaří najít to pravé ořechové.

Mohlo by se Vám také líbit
Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.