Textilní maska na obličej – proč je efektivnější

Textilní masky na obličej jste už jistě zaznamenali, možná že i zkusili na vlastní kůži. A to doslova. Jsou opravdovým hitem v péči o pleť a stojí za to je vyzkoušet. Textilní maska je totiž výrazně efektivnější než ty běžně používané.

Jednou z největších výhod je jejich snadné používání. I díky tomu popularita textilních masek v posledních letech mezi uživateli výrazně stoupá. Co potřebujete vědět o jejich používání? To se dozvíte z následujících řádků.

Co je textilní maska a jak funguje

Textilní neboli látkové masky obsahují výživné sérum a různé přírodní ingredience, jde tedy o velmi efektivní způsob, jak poskytnout pleti dostatečné množství živin, potřebnou hydrataci a samozřejmě i regeneraci. Po použití masky je pleť projasněná a svěží.

Textilní masky na obličej bývají vyrobené přímo na míru problematické pleti, takže dokáže ulevit i dehydrované či aknózní pleti, stačí si jen vybrat tu pravou masku právě podle vašich potřeb. Je velice snadné je používat a výsledek vás opravdu nadchne. Během 10 – 15 minut použití se pleť o poznání zlepší.

Proč je použití textilní masky efektivnější

Díky tomu, že vlákno látkové masky skvůle přilne k obličeji, takže se látky snadno vstřebávají do pleti, jsou natolik účinné a efektivní. Dodají pleti velké množství látek potřebných pro péči o vaši pokožku, které v takové míře a se stejným účinkem nemůžete pleti dodat, ani v případě použití séra či výživného krému. Při výběru je vhodné si pročíst seznam obsažených složek a vybíra takovou masku, kde jsou obsažené potřebné živiny, ale neobsahují umělá barviva či aromata.

Po odstranění masky z obličeje  jemně vklepejte zbývající sérum do pokožky. Tím se ještě víc zefektivní vstřebání živin z látkové masky do pokožky. Pokud na obličeji zůstane větší vrstva výživného séra, můžete přebytek použít třeba na dekolt.

Mohlo by se Vám také líbit

Komentáře jsou uzavřeny, ale trackbacks a pingbacks je otevřen.