Skvělé tipy na pozdní vánoční dárky

Vánoce jsou tady! Pokud jste to letošní rok podcenili a stále ještě nemáte dárky pro své nejbližší, pak vám několik dní před Štědrým dnem docela teče do bot. Nemáte-li nápady, se kterými byste mohli pod vánočním stromečkem zazářit, budou se vám určitě hodit naše tipy na pozdní vánoční dárky.  Nezáleží na tom, zda hledáte inspiraci na dárek pro maminku, přítele, sourozence nebo nejlepší kamarádku – v našem článku najdete tipy prakticky pro každého. Neplakejte tedy nad rozlitým mlékem, že letošní rok zkrátka nestíháte a pojďte se podívat, co pěkného jsme pro vás vymysleli.

 Tipy na pozdní vánoční dárky…

…pro maminku

Maminky jsou úžasné bytosti, které se dokážou radovat i z úplné maličkosti. Ať jim tedy pod rozzářený vánoční stromeček nadělíte cokoli, zaručeně z toho budou mít radost. Vsadit můžete na nějaký pěkný balíček voňavé kosmetiky, ale chybnou volbou nebude ani parfém. Svou nejdůležitější ženu životě však můžete potěšit i dekorací do domácnosti a pokud máte děti, nechte je, aby babičce něco zajímavého vlastnoručně vyrobily. Dárky dělané s láskou jsou totiž cennější než všechno zlato světa.

…pro tatínka

Co by mohlo potěšit tatínky? Mezi pozdní vánoční dárky zařazujeme například teploučký huňatý svetr, který tatínkovi zaručeně přijde vhod při sledování oblíbeného pořadu v televizi nebo fotbalového zápasu. Ani v tomto případě se nemusíte vyhýbat kosmetice, protože i tu tatínek určitě využije. Pokud máte tatínka, kterého baví různě zaměřené časopisy, můžete mu pořídit i celoroční předplatné jeho oblíbeného titulu.

..pro přítele/manžela

Určitě si lámete hlavu nad tím, co by mohlo udělat radost vaší drahé polovičce, kterou sice znáte jako své boty, ale když dojde řada na výběr vánočního dárku, jste zkrátka ve slepé uličce. Většina žen nám dá za pravdu, že potěšit muže není vždy úplně jednoduché. Jestliže má muž vašeho života nějaký koníček, využijte této skutečnosti pro výběr vánočního daru. Pořídit můžete buď nějaké vybavení nebo předplatné časopisu či permanentní vstup. Odvážnější ženy mohou svým polovičkám pod vánoční stromeček zabalit samy sebe – s krásnou mašlí budete určitě vypadat skvěle.
Mohlo by se Vám také líbit
Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.