Náušnice – jaké jsou aktuální trendy a které by vám neměly chybět

Pokud jde o šperky, nemění se móda obvykle nijak výrazně, decentní kousky budou v kurzu stále. Přesto v letní sezóně k nějakým změnám dochází, nějaké tvary či materiály jsou trendy víc, než ostatní. Stejně tomu v případě náušnic. Jaké trendy si připravilo léto 2020?

Roste zájem o perly, netradiční tvary a výrazné barvy

Perlové šperky jsou nehasnoucí stálicí, letošní léto si je ale posunulo ještě o úroveň výš. V kurzu jsou perly netradiční, atypických tvarů, které zaujmou na první dobrou. prostě žádná nuda. Nápadnost je celkově tou nejvýraznější vlastností letošních trendy náušnic. Zaujmou designové kousky, často až umělecká dílka. Kromě nápadných tvarů a velikosti, je trend posunut i v barvě, od stříbrné a zlaté k mnohem nápadnějším odstínům. Vsadit můžete na barevné kameny, čím zářivější, tím lépe.

Kruhy i visací náušnice, často jen jedna velmi nápadná

Je to možná trochu zvláštní, ale obyčejné kruhy si drží své místo prostě stále. Jemné stříbrné či zlaté kroužky vás budou zdobit i během letošního léta. A pokud se vypravíte do víru noci, vezměte si nějaké opravdu veliké. budete neodolatelně svůdná.

Už víme, že letošní léto přeje originálním perlovým náušnicím. Právě ty a náušnice s barevnými kameny budou letos v létě trendy s delšími závěsy – prostě cingrlátka hrající barvami i odlesky světla. Tento trend ještě umocníte, pokud se odvážíte a ozdobíte si takovou nápadnou náušnicí jen jedno ucho.A jak ukazují ohlasy z módních přehlídek, vůbec nemusí jít jen o visací náušnici, náušnice může mít v podstatě jakýkoliv výrazný tvar, třeba geometrický nebo přímo sochu.

Ať už si zvolíte letos v létě kruhy nebo perly, či dáte přednost jinému trendu, pamatujte, že náušnice mají jen podtrhnout vaši osobnost a vyjádřit vaši náladu. Není tedy vůbec nutné držet se striktně módního diktátu, žádný trend totiž není dogma.

Mohlo by se Vám také líbit

Komentáře jsou uzavřeny, ale trackbacks a pingbacks je otevřen.