Jak pozvat muže na rande

Jestliže vám nějaký muž padl do oka a vaše vnitřní bohyně okamžitě zatoužila poznat všechny jeho světlé i stinné stránky, pak si zaručeně pohráváte s otázkou, jak pozvat muže na rande a zda se to z vaší strany vůbec sluší. Obecně se traduje představa, že by to měl být právě muž, který udělá onen pověstný první krok, ovšem realita není ani zdaleka tak růžová a jsou to ve většině případů ženy, které překonají strach a vysloví se jako první. Chopit se dominantní role, i když se to od něžného pohlaví vlastně ani nežádá, není vůbec špatný nápad. Zvlášť vezmeme-li v potaz, že byste se reakce z opačné strany taky vůbec nemusela dočkat. Takže jak pozvat muže na rande?

Tip první: využijte prostředí

Svalnatí muži s krůpějkami potu na holé kůži – rozhodně se není čemu divit, že tolik žen chodí své protějšky lovit právě do posiloven nebo na místa, kde se to jen hemží zapálenými sportovci s dokonale vyrýsovanými těly. Ptáte se, jak pozvat muže na rande právě na těchto místech? Jednoduše – využijte konkrétního prostředí! Už tak je zřejmé, že minimálně jednu věc máte společnou – ať už je to posilovna, tenis, squas nebo třeba plavání. Vytáhněte tohle eso z rukávu a jděte do akce!

Tip druhý: spolehněte se na to, o co něm víte

Zakoukala jste se do kolegy v práci, ale strach z toho, co by na váš potencionální vztah mimo pracoviště – a možná i na něm – řekli ostatní kolegové nebo třeba nadřízený? Pusťte tyto obavy z hlavy a nešlapejte si po štěstí! Co když právě on je ten pravý a vy se budete zdráhat jen kvůli povídačkám ženských u automatu na kafe? V tomto případě radíme využít informací, které o dotyčném máte. Víte například, že rád chodí hrát sqaush? Pak před ním stačí prohodit následující větu: „Slyšela jsem, že si rád zahrajete squas, prý je to zábava“ a pokud se chytne, máte napůl vyhráno!

Tip třetí: na pana neznámého použijte svůj šarm

Možná o level těžší je pozvat na rande muže, kterého jste si všimla před pěti minutama, ale sama sobě jste přísahala, že bez jeho telefonního čísla tenhle bar dneska večer prostě neopustíte. V tomto případě nelze radit jinak, nežli posbírat veškerou odvahu, neboť muže nejvíce přitahují právě ty ženy, které se nebojí ukázat sebevědomí. Nutné je se připravit na možné odmítnutí a ustát jej jako dáma, jedině tak si před dotyčným zachováte tvář i tehdy, kdy vám dá košem.

Mohlo by se Vám také líbit
Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.