Jakou zimní bundu vybrat? Trendy dámské bundy

I v zimě můžete být sexy a šik, musíte ale zapomenout na bundy staré řadu let. Jaké jsou žhavé trendy v dámských zimních bundách pro letošní mrazivé počasí? Jakou zimní bundu si vybrat, abyste šla s módou a netrpěla přitom zimou? Představíme vám trendy dámské bundy pro zimní sezónu 2021.

Oblékat se i v zimě moderně a stylově nepředstavuje v dnešní době žádný problém. V současných módních trendech si najde to své úplně každá z nás. Ať už jde o střih, barvu či materiál, je móda celkem velkorysá. Jakou bundu si letos rozhodně musíte pořídit?

Jak vybírat zimní bundu

Asi nejjednodušším způsobem, jak si vybrat tu nejlepší zimní bundu, je pořídit si takovou, ve které se budete cítit dobře, bude se vám líbit a bude dostatečně teplá. Většina obchodů s dámským oblečením má aktuální kolekci a tedy i současné trendy. Přesto si některé z trendů přiblížíme.

Aktuální barevné trendy

Top trend letošní zimy jsou nadčasové barvy hnědá a zelená ve všech svých odstínech. Můžete sáhnout po olivové, mátové i neonově svítivé zelené a nesáhnete vedle. Můžete si pořídit bundu v barvě čokolády, béžovou, a pokud chcete být opravdu IN, rozhodně sáhněte po karamelové. A samozřejmě stále vede klasika – elegantní černá.

Barevné kožešiny

Umělá kožešina by v šatníku ženy neměla chybět. Barevná kožešinka na kapuce zimní bundy je v letošní zimní sezóně stoprocentním hitem. A barvou letošní zimy je překvapivě růžová, ideálně parka v khaki barvě s růžovou kožešinou a růžovými doplňky.

Metalické bundy

Není to žádná novinka, tento trend se ale drží i v letošní zimě. Metalické bundy v barvě zlaté, měděné nebo stříbrné projasní i ty nejzamračenější dny. A rozhodně neplatí, že by si je měly pořizovat jen mladší ročníky. Metalickou bundu si může dovolit žena v každém věku, které se nebojí upoutat pozornost.

Zapomeňte na slim-fit

Jestli se k vám móda v posledních letech chovala trochu nelichotivě kvůli zvýrazněnému pasu, letos vás určitě potěší. Oversize, tedy „nadrozměrné“ dámské kabáty a bundy jsou jsou pro tuto zimu trendem trendů. Pro letošní rok platí, že čím masivnější výplň a mohutnější bunda, tím modernější je váš vzhled.

Mohlo by se Vám také líbit

Diskuze je uzavřena.