Co je lash lifting a jak tato procedura funguje

Jestli patříte k těm ženám, které jsou nespokojené se svými řasami, je lash lifting vaše záchrana. Žádné umělé řasy ani přehnané vrstvy “prodlužující” řasenky, v současné době jednoznačně vyhrává lash lifting, což volně přeloženo znamená pozvednutí vlastních řas.

Díky metodě lash lifting se vám vaše řasy prodlouží a natočí, zároveň dojde k jejich zvýraznění a nanášení řasenky bude jednodušší. Používání kleštiček na tvarování řas odpadne úplně.

V čem spočívá metoda lash lifting

Původ této metody by se dal vystopovat v trvalé ondulaci. Ta byla i u nás hodně populární (hlavně v osmdesátých letech) a šlo o natočení vlasů na speciální natáčky a fixaci kudrlin chemickými přípravky. Výsledkem byl buď velmi kudrnatý účes, nebo se ještě dalšími procedurami vlasy opět vyhladily, ale zachovaly si potřebný objem. Lash lifting tuto metodu napodobuje: řasy se napínají a natáčejí na speciální silikonovou formu. Na tuto natáčku se řasy musejí precizně vyskládat jedna vedle druhé v jednotném směru a zafixovat speciálním přípravkem. Všechny vaše řasy tak budou směřovat vzhůru k obočí a vašemu zamrkání žádný muž neodolá.

Co dokáže lash lifting

Metoda lash lifting vám projasní tvář, natočí a prodlouží vaše řasy. Jestli jste dosud měla dojem, že nejsou úplně perfektní, po podstoupení procedury vylétne vaše sebevědomí o několik levelů výš a získáte opravdu svůdný pohled. Díky této jednoduché a bezpečné metodě si vyřeší svůj problém ženy, které mají řasy krátké nebo jim směřují jinam než nahoru. Navíc jejich řasy budou i velmi dobře vyživeny. Jedná se o semipermanentní metodu, to znamená, že vydrží sice dlouho, ale není trvalá. Po 6 – 8 týdnech ji budete muset obnovit nebo si ponecháte opět své přirozené řasy. Lash lifting lze aplikovat ženám v každém věku, jen u v těhotenství se může stát, že výsledek nebude stoprocentní.

Mohlo by se Vám také líbit

Komentáře jsou uzavřeny, ale trackbacks a pingbacks je otevřen.