Jaké novoroční předsevzetí si letos dáte?

Novoroční předsevzetí k novému roku neodmyslitelně patří, stejně jako k Vánocům patří kapr nebo na silvestra ohňostroj. Do konce letošního roku nám sice ještě několik dní zbývá, což ale neznamená, že se nad novoročními předsevzetími nemůžete zamyslet už nyní.

Jaké novoroční předsevzetí si dáte pro rok 2018?

Jakmile na hodinách odbije půlnoc a lidé posilněni alkoholem začnou nadšeně zvedat číše k přípitku, začnou se vzduchem vířit nejen vzájemná přání do nového roku, ale i směsice příslibů, které dáváme sami sobě. Novoroční předsevzetí jsou různorodá a slouží k tomu, abychom sami sebe motivovali do nového roku. Tak si pojďme říci, s jakým příslibem můžete právě vy vkročit do nového roku, který bude mít na svém konci šťastné číslo 8!

 • Konečně zhubnu!

  Nejste spokojené se svou postavou? Vadí vám kila, která se vás drží jako klíště? Máte povolené bříško po porodu? Nebo snad větší zadeček? V tom případě by to možná chtělo, abyste slíbili sami sobě, že zhubnete kila navíc a konečně budete sami se sebou spokojené.

 • Nebudu kouřit!

  Přestat s kouřením sice nebude jen tak, zvláště pokud jste dlouholetými kuřáky, ale když se na to podíváte z hlediska vašeho zdraví a peněz, pak bude určitě rozumné s tímto nepříjemným, drahým a nezdravým zlozvykem konečně seknout.

 • Začnu šetřit!

  Patříte k lidem, kteří pořád nevychází s penězi? Možná jen zbytečně moc utrácíte a s tím je tedy potřeba přestat. Jako novoroční předsevzetí si proto můžete dát slib, že konečně začnete šetřit. Uvidíte, že peněz pak budete mít citelně daleko více.

 • Už nebudu sama!

  Nemůžete už delší dobu narazit na toho pravého? Tak co kdybyste si slíbili, že si v novém roce konečně najdete ideálního partnera, se kterým budete chtít strávit zbytek života? Kdy jindy chytit příležitost za pačesy, nežli právě s úderem nového roku, ne?

 • Naučím se vařit!

  Jestliže neumíte vařit, ale přesto již jste holka na vdávání, pak byste se mohla přihlásit do nějakého kuchařského kurzu, které jsou velice oblíbené a stále častěji vyhledávané. A to by bylo, kdyby tam z vás neudělali pořádnou hospodyňku.

Mohlo by se Vám také líbit
Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.