Jaké kabelky jsou tohle léto in?

Drtivá většina žen si bez své kabelky neumí představit jediný den. Vybraný model je věrně doprovází do práce, na nákupy, do společnosti, na firemní večírky, na rande nebo na procházky uličkami zalitými zapadajícím sluncem. S každým ročním obdobím měníme nejen obsah našeho šatníku, ale i kabelku, která nás v daném období bude doprovázet. Léto se nám již přehouplo do své druhé poloviny, což ale vůbec nevadí. I teď si můžete pořídit novou kabelku, se kterou si budete moci hrdě vyrazit jak k vodě, tak i do práce.

Kabelky pro letošní léto

Prázdniny utíkají jako voda, viďte? Někteří z nás ani nestihli mrknout a prázdninové měsíce si najednou vyměnily kralující žezla. Měsíc srpen už si ukrajuje ze svého pomyslného koláče a prázdniny se tak pomalým tempem blíží do konce. I přesto je ale ještě spousta času, abychom si představili kabelky pro letošní léto. Chcete prozradit, jaký model by vám neměl chybět?  Pak čtěte dál!

  • Vyšívaný květinový potisk

    Květinový potisk na oblečení – převážně pak na šatech – je tradičním letním trendem, kterému rok co rok podléhá spousta žen a dívek. Oblíbený květinový vzor se teď objevuje i na kabelkách a to v podobě vyšívání. Výšivky jsou teď v kurzu, tak proč by nemohly ozdobit i některou z vašich kabelek, co říkáte?

  • Veselé třásně

    Také vám oblečení s třásněmi připadá veselé, jak se třásně neustále pohupují? V tom případě neváhejte a investujte do pořízení kabelky, která je zdobená třásněmi. Zaručujeme vám, že se s ní nikdy nebudete nudit, protože je jako živá. Třásně budou kopírovat každý váš pohyb a buďte si jistí, že si toho vaše okolí všimne.

  • Čím větší, tím lepší

    Náš letní seznam trendy kabelek se rozhodně neobejde bez maxikabelek, které na ulici jen tak nepřehlédnete. V tomto případě platí, že čím větší kabelka, tím lepší. Nosit se dají nejen k vodě, kdy zaujmou roli praktického doplňku, ale klidně si je vezměte i na nákupy. Hravě totiž pojmou celý nákup a to není k zahození, ne?

Mohlo by se Vám také líbit
Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.