Jak vyzrát na únavu?

Cítíte se pod psa, chybí vám energie, do ničeho se vám nechce a hledáte způsoby, jak vyzrát na únavu. Nedostatek energie je pořádný prevít, protože jakmile jsme unavení, podepisuje se to nejen na našem fyzickém výkonu, ale má to vliv i na naši psychiku. Unavení lidé jsou podráždění, protivní, často kopou kolem sebe. Možná i na vás po všem vánočním shonu dopadla únava, kvůli které se nemůžete přimět do jakékoli aktivity a cítíte na sobě, že  nejste ve své kůži. Chcete poradit, jak vyzrát na únavu?

Pár tipů, jak vyzrát na únavu

Nebudeme chodit kolem horké kaše a hned si prozradíme několik praktických tipů, jak vyzrát na únavu, která možná přišla společně s novým rokem a rozhodla se, že vám znepříjemní život.

  • Čerstvé šťávy

    Nedostali jste od Ježíška nový smoothie mixér? Pokud ano, pak jej využijte pro přípravu čerstvých šťáv – a to jak těch ovocných, tak i zeleninových. Klidně můžete zkusit i jejich kombinace, záleží čistě na vaší chuti. Prostřednictvím těchto šťáv tělu dodáte potřebné vitamíny a enzymy, díky kterým se z únavy velmi rychle vzpamatuje.

  • Odpočinek

    Jestli něco platí na únavu, pak je to odpočinek a především kvalitní spánek. Nestyďte se a jděte si lehnout dříve, klidně hned se slepicemi, pokud si to můžete dovolit. I jedna pořádně prospaná noc totiž dokáže zázraky.

  • Masáž

    Někomu může na únavu pomoci masáž, která uvolní ztuhlé svaly. Ideální je lymfatický masáž, který působí detoxikačně a z těla tak pomůže odplavit vše, co v něm nemá co dělat a co zde páchá akorát tak neplechu.

Mohlo by se Vám také líbit
Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.