Cvičení, které má výsledky! Jak na to?

Už máte dost cvičení, které vám nepřináší žádné ovoce? Snažíte se zhubnout, zpevnit si postavu, ale ať děláte co děláte, zkrátka se vám nedaří? Nevidíte na sobě žádnou změnu, žádný krok vpřed, vůbec žádný progres? Pak s největší pravděpodobností děláte něco špatně a tyhle chyby vás stojí tolik vytoužené výsledky. Co kdybyste se podívali, jak to dělat jinak. Prostě lépe?

Cvičení, které přináší ovoce

Cvičení, které by nepřinášelo vůbec žádné změny, by logicky nebavilo nikoho. Proto určitě nekárejte sami sebe, pokud jste to po určité době vzdali a smířili se s tím, že to prostě nedokážete. Stejně jako vy totiž cvičení vzdala další spousta lidí. My vám teď poradíme, jak cvičit, abyste se dočkali výsledků, po kterých tolik toužíte. Chcete vědět, jak na to? V tom případě čtěte dál!

Ujasněte si cíle

Na samotném začátku musíte vyhlížet cíl a vědět, kam to chcete dosáhnout. Jestliže vám přijde hloupé, abyste se už na startovní čáře dívali na cílovou rovinku, pak věřte, že to má svůj dobrý důvod. Vytyčte si nějaký cíl, zkrátka něco, čeho budete chtít dosáhnou: třeba zhubnout 5 kilo, ubrat si 10 cm v pase a podobně.

Jděte na to pomalu

Jestliže hned na začátku přepálíte start, už v polovině, a možná ještě mnohem dříve, už nebudete mít z čeho čerpat, a tím máme na mysli energii i motivaci, takže to prostě vzdáte. A to by byla zbytečná chyba! Začněte pěkně pomalu a postupně přidávejte, však ono vám nic neuteče.

Neupínejte se na změny

Nikde není psáno, že i když se budete hodně snažit, uvidíte na sobě změnu už za týden. Takhle tělo nefunguje a pokud přeci jen ano, pak pravděpodobně všechno to, co jste ztratili nebo zhubli, zase brzy naberete zpět a k tomu i něco málo navíc. Takže se neupínejte na změny tak moc, abyste kvůli nim každý den stoupali na váhu nebo se 2x denně přeměřovali, jestli už se teda něco děje.

Mohlo by se Vám také líbit
Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.