Jak si udržet atraktivnost?

Co se mužům na ženách nejvíce líbí? Jako vlastnosti je nejvíce přitahují? Čím je ženy zaručeně dostanou do kolen? A čemu v žádném případě neodolají? Je spousta otázek, se kterými si ženy zaměstnávají hlavu den co den a jednou z nich je, jak si udržet atraktivnost, abychom v očích mužů stále byly neodolatelnými bohyněmi, o nichž tajně sní? Určitě i vy jste se někdy zamysleli nad tím, čím jste pro druhé pohlaví atraktivní. Pokud jste sama a hledáte k sobě ideálního partnera, pak o něho jen těžko zakopnete doma v obýváku při sledování televize s kbelíčkem zmrzliny na klíně. Kdo chce vztah, ten musí vyrazit do ulic. Pojďme dnes společně najít odpověď na otázku, jak si udržet atraktivnost, aby bylo seznamování zábava a nikoli trapas, na který do smrti nezapomenete?

3 tipy, jak si udržet atraktivnost

Přestaňte konečně dumat nad tím, jak si udržet atraktivnost a jednoduše se pro muže atraktivní staňte! Věřte nebo ne, ale není to tak složité, jak se možná na první pohled jeví. My jsme pro vás našli hned několik tipů, s jejichž pomocí vás ani v davu žen jediné mužské oko zaručeně nepřehlédne!

Tip první: Buďte pozitivní!

Nikdo nemá rád mračouny, kteří si na životu nedokážou najít ani tu sebemenší pozitivní maličkost. Znáte motto: „Úsměv stojí méně nežli elektřina, ale dává více světla!“ ? Pokud ano, pak se jím od dnešního dne snažte řídit! Naučte se každý den najít alespoň jednu věc, pro kterou se usmějete. Uvidíte, že i obyčejný úsměv, který vás nestojí žádné úsilí, dokáže hotové zázraky!

Tip druhý: Buďte ženská a něžná!

Co si budeme nalhávat – muže nejvíce přitahují ženy, o které mohou pečovat, chránit je a starat se o ně. Nutkání vzít ženu pod svá ochranitelská křídla v nich vzbuzuje pocit alfa samce a této role se drtivá většina mužů zhostí s obrovskou radostí. Není proto od věci obléknout si čas od času něžné a romantické šaty, ve kterých budete působit žensky a v mužích probudíte pocit, že nutně potřebuje ochránit před všemi zly okolního světa.

Tip třetí: Pečujte o sebe!

Každá žena se chce líbit a to za jakékoli situace. Jsou mezi námi i takové, které by bez dokonalého make-upu nevynesly odpadkový koš. Milé dámy, na vzhledu záleží, ať si zlé jazyky tvrdí, co chtějí! Vizáž je totiž to úplně první, čím může můžete upoutat, vaše skvělá povaha přijde na řadu až potom. Pokud muže nezaujmete svým vzhledem, pak asi jen těžko zjistí, že jste skvělá i uvnitř. Proto o sebe pečujte, věnujte čas nejen oblečení či make-upu, ale i vlasům a uvidíte, že seznámení se s opačným pohlavím nebude taková noční můra.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *