Vak na záda

Jak se obléknout stylově? Naše tipy vás nezklamou

Jako každá žena, tak i vy jistě víte, že se s ohledem na různé události oblékáte jinak. Jednou budete spíše elegantní, podruhé hledíte na pohodlnost. Jsou i případy, kdy budete chtít zaujmout něčím skutečně stylovým. My se podíváme na ideální cesty, které nezklamou.

Vyměňte kabelku za batoh

Jste zvyklá všude nosit kabelku? Tentokrát na ni zapomeňte. Své nezbytnosti však budete mít stále při sobě, jenom v něčem jiném. Naším prvním tipem jsou vaky na záda. Čím zaujmou? Už svým poměrně jednoduchým a přitom praktickým provedením. To znamená, že se vám do něj vejde skutečně vše, co budete potřebovat. Navíc takový vak velmi dobře vypadá. A to i díky originálnímu potisku. A kam s ním vyrazit?

  • Na koncert či festival
  • Do města
  • Za kamarádkou

Ponožky schovávat nemusíte

Co je jasným trendem v současném nošení ponožek? Buď to, že se chodí naboso, nebo to, že se ponožky schovávají a tak se pořizují malé kotníkové varanty. Která z vás chce být originální, té doporučíme narušit tento trend a pořídit si vtipné ponožky. A to v odpovídající velikosti. Díky zajímavému a pochopitelně originálnímu motivu si můžete být jista tím, že je schovávat nebudete. Naopak. Je správné je vytáhnout co nejvíce. Uvidíte, že rozhodně zaujmete. A dříve nebo později se po vás bude mnoho vašich kamarádek opičit.

I tričko by mělo být originální

Jak na jeho výběr? Držte se dvou důležitých věcí. Tou první je určitě fakt, že by se mělo jednat o zajímavou, celkem výraznější barvu. Dále je dobré hledět i na to, že by tričko mělo mít také některý z originálních potisků. Ten by měl nejenom zaujmout, ale měl by také působit vtipným dojmem. Výběr možností je dnes velké. Jenom je nenajdete na tržnicích a ve velkých obchodech. Toto zboží se kupuje výhradně oline. Navíc je vyráběno v menších sériích, což zajistí, že budete skutečně originální.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *