Jak je to s přípravky na potenci a co vylepší váš sexuální život?

Chcete se cítit znovu jako by vám bylo dvacet? Takový pocit lze v některých případech získat při použití přírodních preparátů a nemusíte se vůbec uchylovat ke komerčním lékům. Existují totiž některé rostliny, které dokáží působit na potenci. Význam to může mít postupně u mužů nad 30 let, kdy může začít postupně klesat hladina testosteronu a také chuť na sex. Tato hranice je však velmi individuální.

Co zabírá nejvíce?

Je potřeba říci, že účinnost preparátů na potenci je hodně individuální v závislosti na konkrétním organismu. Na každého zkrátka může zabírat něco jiného. Také je nutné si uvědomit, že pokud se nacházíte ve věku do 30 let, tak pravděpodobně hmatatelný výsledek od těchto preparátů nepocítíte, protože zkrátka ještě máte vysoké libido, jak je pro toto období charakteristické. Tím není řečeno, že nemůžete takový preparát zkusit užívat, pokud cítíte nějaký pokles chuti na sex, to je víceméně na vašem rozhodnutí.

Jedná se o přírodní preparáty, takže vám nijak neublíží. Je každopádně vhodné dodržet doporučené dávkování, které bývá vždy uvedeno na obalu. Mezi velmi populární a velice účinné v tomto případě patří kotvičník zemní, který bývá znám často také pod označením Tribulus Terrestris. Jedná se o rostlinu s vysokým obsahem steroidních saponinů, které jsou účinným řešením třeba i v případě problémů s erekcí. Jak už jsme ale zmínili, na každého muže takový preparát působí jinak a ne každý se musí setkat výsledky. Výtažky s kotvičníku zemního však obecně patří k těm lépe hodnoceným, který skutečné mívá efekt.

Alternativa z Peru

Zajímavá rostlinka roste také v Jižní Americe. Konkrétně je to peruánská Maca. Také tato rostlina má účinky v podobě podpory potence. Kromě toho dokáží výtažky z této rostliny také nabídnout:

  • Zlepšení imunitního systému
  • Nárůst fyzické a psychické výkonnosti

Myslete na to, že veškeré doplňky stravy nejsou nikdy náhradou pestrého jídelníčku. Celou řadu látek potřebných pro tělo získáváme z běžné potravy. Doplňky ale mohou pomoci zvýšit hladinu některých těchto látek.

Zdroj obrázku: kurhan / Shutterstock.com

Mohlo by se Vám také líbit

Diskuze je uzavřena.