Filmy s podzimní atmosférou, které musíte vidět!

Když je za okny pochmurné počasí, teploty klesají k nízkým hodnotám a vám se nechce vůbec nic dělat, rádi se zachumláte do peřin a pouštíte si filmy? V tom případě jste tady správně! Sepsali jsme pro vás stručný žebříček filmů, ve kterých panuje podzimní nálada.

Filmy, které musíte během podzimu stihnout

Inspirace na zajímavé filmy se vždycky hodí. A to zvláště teď, když venku často prší a na vás padá lenivá nálada, díky které se nemůžete přemluvit do jakékoli aktivity. Takže na co se musíte mrknout?

  • Od pěti do sedmi

    Film pojednává o spisovateli, kterého opustila múza. Jak už to tak v těchto filmech bývá, osud mu jí skutečně postaví do cesty. Brian se tak setkává s Arielle, manželku vysoce postaveného diplomata, se kterým má poměrně netradiční dohodu: každý z nich může mít milence. Ariell si tedy, nečekaně, vybírá právě onoho spisovatele. Lehký a nezávazný románek se ale logicky musí proměnit v něho daleko hlubšího.

  • Love story

    I když název napovídá, že tohle bude typická slaďárna, na kterou zkrátka ženy letí, zdání v tomto případě klame. V tomto filmu jde o mladou dvojici, která se i navzdory nesouhlasu rodičů rozhodne vzít. A pokud čekáte typický happy end, pak se asi nedočkáte.

  • Když Harry potkal Sally

    Film staršího data, který si vás okamžitě získá. V hlavní roli se můžete těšit na Billi Crystal a Meg Ryan, kteří se náhodou potkají po několika letech a stávají se přáteli. Sally má přítele, se kterým se ale rozejde a Harry tu bude, aby jí nabídl rameno na vyplakání. Proti jejich vůli se z nich stanou milenci, a jestli chcete vědět, jak to nakonec dopadne, musíte si tenhle film pustit!

Mohlo by se Vám také líbit
Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.